Wątek dotyczący posta na blogu

ASK ME ANYTHING CZYLI SŁYNNE AMA Z GWIAZDĄ FORUM!

Sharapov

 Rzym za nami, młodzi pucharki wzięli zatem żeby się wam nie nudziło w przerwie od tenisa robię AMA :DJak to w AMA, każde pytanie jest dozwolone ale jak jakieś będą na ałcie to będę czelendżować!

przeczytaj cały artykuł


Vivendi

1. Ulubiony kompozytor i utwór muzyki współczesnej?
2. Kiedy i na jakim koncercie byłeś ostatnio w filharmonii?
3. Kiedy i na jakim spektaklu byłeś ostatnio w operze?
4. Jakie dzieło sztuki/muzyki/literatury związane z tematyką sportową cenisz najbardziej i dlaczego?
5. Od kiedy i dlaczego interesujesz się tenisem?
6. Kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z SF?
7. Dlaczego zacząłeś pisać na SF?
8. Kiedy i dlaczego postanowiłeś zostać gwiazdą forum?
9. Czy masz tylko jedno konto na SF?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

1. Nie mam ulubionego wykonawcy, słucham wszystkiego co wpadnie w ucho. Jeśli chodzi o klasyczną to Strauss syn i ojciec. Kilka utworów Mozarta również. Najbardziej te znane klasyki.
2. Nie byłem jeszcze w Filharmonii. Co rok losuję bilety na Koncert Noworoczny w Wiedniu zatem jak tylko się uda to pierwszą jaką odwiedzę będzie to Wiener Philharmoniker.
3. Trzy lata temu byłem na Rigoletto bo na niej chciałem być zawsze ze względu na muzykę Verdiego.
4. Najbardziej będę cenić książkę Marii Szarapowejl która swą premierę będzie mieć 12 września bieżącego roku.
5. Będzie już kilka lat ;) Dawniej tenis nie wydawał mi się atrakcyjny. Kojarzyłem tylko kilka znanych nazwisk o których przebąkiwało się w sportowych wiadomościach. Wszystko zmieniła oczywiście Maria Szarapowa. Od tego czasu dostrzegłem w tenisie wiele analogii do życia codziennego i sportowej rywalizacji. Śledzę rozgrywki damskie i kobiece z namiętnością :)
6. O ile pamiętam to był to 2014 rok, portal wtedy był samodzielny przed przejęciem go przez WP. Postanowiłem założyć konto i tak oto narodziła się gwiazda forum.
7. Decyzję o założeniu konta podjąłem błyskawicznie. Czytując forum widziałem, że fanów Marii było 2-3 udzielających się wówczas a reszta forum to raczej litanie pochwale do Agnieszki Radwańskiej w owym czasie. To tylko zmobilizowało mnie do działania. Chciałem pokazać, że na przekór wszystkim można osiągnąć sukces nawet w takiej kwestii.
8. Nie było momentu postanowienia. To stało się naturalnie. Owszem jest w tym spora zasługa Maszy, jej osiągów i klimatu wokół niej. Maria grzeje forum i media nawet jak nie gra co dobitnie pokazuje przypadek tego forum. Gdybym był fanem powiedzmy Christiny McHale czy innej tego typu zawodniczki z pewnością nie zostałbym gwiazdą forum. Tego rodzaju stanowisko może piastować jedynie ktoś wyrazisty i umiejący przeforsować swoje zdanie na tle innych, często odmiennych ;) Tak jak wspominałem wyżej, forum było zdominowane przez fanów Radwańskiej. Uważali oni bowiem, że skoro strona jest polska w domenie .pl to wielbienie przebijaczki jest koniecznie. Ja pokazałem że nie jest to jedyna droga. Jestem dumny ze swoich osiągów i nie zmieniłbym niczego.
9. Tak, jedno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.