Wątek dotyczący artykułu

Prezes Zmora zostanie wezwany na dywanik. Będzie dyscyplinarka?

Ireneusz Zmora, prezes Stali Gorzów, w ostatnim wpisie na swoim blogu oskarżył trzech działaczy GKSŻ o stronniczość i ustawianie rozgrywek. Działacz zostanie wezwany do złożenia wyjaśnień. Wiele wskazuje na to, że kara go nie ominie.

przeczytaj cały artykuł

Stainless

Myślę, że prezes Zmora łatwo się wybroni, ponieważ nie jest prawdą, że "w ostatnim wpisie na swoim blogu oskarżył trzech działaczy GKSŻ o stronniczość i ustawianie rozgrywek".
Ten wpis jest dostępny, każdy go może odszukać i przeczytać. Próbowałem zamieścić link, ale się nie udało, więc może tak: szpryca(kropka)blogspot(kropka)com
Dokładniej - na blogu są dwa niedawne wpisy w tej sprawie, ale w żadnym z nich nie ma oskarżeń, o których pisze autor artykułu.
Prezes Zmora przedstawia tam fakty, np. takie, że w podejmowaniu decyzji niekorzystnej dla Stali brały udział trzy osoby reprezentujące kluby rywalizujące ze Stalą w Ekstralidze. To przecież prawda. Prezes nie jest z tego zadowolony, ale żadnych insynuacji w tym wpisie nie ma.
Mógłbym napisać, że dziwię się, iż SF, zamiast rzetelnie przedstawiać sprawę przyczyniają się do jej zaciemniania, ale prawdę mówiąc przestało mnie już to dziwić. Rzetelnego dziennikarstwa trzeba szukać po prostu gdzie indziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stainless

Uprzejmie dziękuję za odpowiedź. A więc po pierwsze, dopiero przekonamy się, jak osoby w PZM i GKSŻ interpretują słowa prezesa - na razie żadne cytaty się nie pojawiły. A po drugie, zakładam, że postępowanie jest wieloinstancyjne (nie studiowałem regulaminu, ale każde cywilizowane postępowanie powinno przewidywać możliwość odwołania). Po trzecie, PZM i GKSŻ nie są ostatecznymi instancjami, są jeszcze sądy powszechne. Nie wiem, czy prezes Zmora będzie chciał (i czy w ogóle będzie musiał) korzystać z tej drogi, ale gdyby do tego doszło, to moim zdaniem ma spore szanse na wygranie sprawy.
No i po czwarte - jeśli osoby z PZM i GKSŻ dopatrują się w blogowym wpisie rzeczy, których w nim nie ma, to od dziennikarza oczekiwałbym, że napisze, jak sprawa ma się w rzeczywistości. Ale może to ja się mylę, może to Pan ma rację, pisząc: "Zmora wytknął wspomnianej wymienionej trójce, że miała w interes głosując za zawieszeniem Czerniawskiego". Proszę w takim razie zacytować słowa prezesa Zmory, w których wytyka "wymienionej trójce", że miała "interes" w podjęciu takiej, a nie innej decyzji. Ja takich słów na blogu nie znalazłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dawido

Dobrze ze to jest tylko Pana interpretacja. Bo jak narazie ani gksż ani inny organ a nawet osoby z tym związane bezpośrednio nie wydały żadnego oświadczenia w tej sprawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Lukas.N

Idź już panie Ostafiński na jakiś urlop, idź!!!! szybciej kłamiesz w swoich artykułach niż myślisz, masz problemy ze zrozumieniem i interpretacją najprostszych tekstów, gubisz się, zaprzeczasz sobie, insynuujesz, uważasz że osoby w PZM i GKSŻ, interpretują ostatni wpis prezesa dokładnie tak samo jak Ty, tylko kibiców g....no obchodzi interpretacja jakiegoś marnego pismaka bo redaktorem ani dziennikarzem to nie jesteś i nigdy nie będziesz a osoby z ww. instytucji nawet się jeszcze nie wypowiedziały!!!! czytasz czasami to co sklecisz zanim opublikujesz? masakra.... PS. pytanie sf w następnej ankiecie: "będzie dyscyplinarka?".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
-stanley

Tylko napisz kim jesteś. Jakie masz uprawnienia dziennikarskie. Pisałem o tym jak wielu innych. Nie masz ich. I na te komentarze nie odpowiadasz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kronos

A pan to kto ? Uradziliście już co zrobić ze znienawidzonym Zmorą ? Interpretacja ? A wie pan coś o interpretacji pańskich tekstów o jednym z prezesów ? Najważniejsze że stos już płonie, teraz trzeba tylko doprowadzić tam skazanego. Dla dobra żużla oczywiście. Niedoczekanie.
P.S.
Z utęsknieniem czekam na pana Skrzydlewskiego w e-lidze, on z pewnością przewietrzy to zatęchłe kuluarowe towarzystwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
-stanley

W tej grze uczestniczyli Ostafiński i Fijałkowski powiązani z klubem grudziądzkim. Nie kto inny jak Ostafiński podjął walkę z prezesem gorzowskiego klubu. Dobrali do tej walki nieświadomych celu Ząbika i Igielskiego. Uzgodnienia i posiedzenie załatwili telefonicznie ze swych miejsc zamieszkania. Tylko co na to inni przedstawiciele Zarządu GKSŻ panowie, Szymański, Demski, Szmit, D. Cieślak, Wojaczek, popieracie tą brudną robotę swego kolegi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Eberhard Mock.

Tak się składa, że osobiste interpretacje, dywagacje i wynurzenia publikuj na prywatnym blogu a nie na łamach Sportowych Faktów.
Czego jeszcze nie rozumiesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
StGforever To moja drużyna

A kim Ty jesteś człowieku żeby cos interpretować..?
Kto ci dał prawo do interpretacji ? Dziennikarz, jesli takim jestes lub chcesz byc ma przekazywać rzetelnie informacje , a nie interpretacje
Halo człowieku obudź się? To nie ta bajka..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.