Wątek dotyczący artykułu

Stalkowski przeprosił Sitarka i odniósł się do awantury po zawodach w Bydgoszczy

Jak już informowaliśmy, po wtorkowym turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Bydgoszczy doszło do awantury pomiędzy przedstawicielami teamów Damiana Stalkowskiego i Patryka Sitarka. Do wydarzeń odniósł się pierwszy z nich.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Jakoś nie widzę pod tym artykułem tych osób,które wczoraj tak gorliwie i z taką zawziętością przekonywały Nas tutaj,że to wina Władka i Kuskowscy są niewinni.Dlaczego w takim razie Stalkowski usunął w/w panów ze swojego teamu? Czyżby nie przekonało Damiana pseudo oświadczenie młodego Kuskowskiego:)
Z niecierpliwością czekam na newsy i rewelacje tych userów:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
donny

ten artykkł został opublikowany dzisiaj a wiec wczoraj niemogli tytaj wpisywac opinie, pisz fakty mogli pisac pod innym artykułem. nie czepiaj sie innych inni nie beda sie czepiac twych sformułowan

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Ja pierniczę, nie rozumiesz prostego zdania nie odpisuj.Tak trudno tobie pojąć,ze z trollami nie dyskutuje.Chłopie które to jest twoje konto.Coś aktywny się na nim zrobiłeś ostatnio,pomimo że miałeś prawie roczną przerwę na pisanie z tego oto konta. W związku z tym iż nie potrafisz zrozumieć co się do ciebie pisze i prosi trafiasz do "ELYTY" Bywaj zdrów:)
ps.Czytanie ze zrozumieniem nie boli:)Pamiętaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.