Wątek dotyczący artykułu

Telewizja Polska chce kupić sublicencję na Ligę Mistrzów!

Trwa prawdziwa, sportowa ofensywa władz Telewizji Polskiej. Po zapewnieniu sobie prawa do pokazywania najważniejszych piłkarskich imprez od 2018 roku, TVP planuje kupić od Polsatu sublicencję na transmisje z Ligi Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł

Magiczny Piknik

Witamy w nowym PRL. Na zdjęciu widzimy tego, który wie, że "ciemny lud to kupi".
Już Rzymianie wiedzieli, że lud chce dwóch rzeczy: chleba i igrzysk. Nowi komuniści z PiS zapewniają chleb ludowi w postaci 500+, więc przyszła pora, żeby zadbać o igrzyska. A że pisowskie władze dewastują polską demokrację, naruszają niezawisłość sądów i niezależność mediów, podważają praworządność i osłabiają pozycję Polski na arenie międzynarodowej? Co tam, najważniejsze, że są pieniądze i jest zabawa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|15)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

Czy Ty jesteś normalny ? Chcą pozyskać sublicencję do pokazywania LM (bo nie każdego stać na C+ czy tam CP) a i tak Takim jak Ty ciągle jest źle !!! Wiesz, mam pomysł !! Weź ściągnij swoich ziomali (raczej wiadomo o jakie nazwiska chodzi) załatwcie kilka flag, do busa i czym prędzej na skargę do Brukseli !!! To potraficie robic najlepiej..... Tylko narzekać i latać na skargi.
A wracając już do tematu, to bardzo dobra decyzja. No i mam nadzieję, że jakoś z tym Polsatem dojdą do porozumienia. Fakt, poziom transmisji, szczególnie mam tu na myśli studio i komentarz nie będzie za wysoki. Ale i tak lepsze to niż nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
calderon7

Z tym poziomem transmisji, komentarzem itp. To już nie narzekajmy, to jest w ogóle potrzebne wam? Jak ktoś interesuję się piłką nożną to nie potrzebuję żadnego komentarza ani jakichś pomeczowych analiz żeby widzieć kto jak gra, jaką taktyką itd.
TVP powinna pokazywać LM i fajnie, że coś robią w tym kierunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Modafi

Ale ja nie narzekam ;) Cieszę się, że publiczna robi coś w tym kierunku, żeby chociaż część spotkań była dostępna dla większości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Kasyx

Koledzy Kurskiego nie latali na skargi do Brukseli?
Ja żałuje, że Narodowa, kompletnie nie dba o widza. Wiele obiecywałem sobie po zakupie praw do NHL, ale w sezonie zasadniczym, z transmisjami była nędza.
W play offach wygladało to trochę lepiej i dopiero trzeba było czekać do finałów konferencji, żeby zobaczyć nieco więcej hokeja.
I trzeba sobie zadać pytanie, czy naprawdę TVP nie stać na zakup którejś z lig zagranicznych, ewentualnie sublicencji do pokazywania weekendowych meczy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Modafi

Ok, to może zapytam inaczej ? Czy to naprawdę źle, że publiczna próbuje nabyć chociaż część praw do LM ? Zamiast się cieszyć, że robią coś w tym kierunku, to ZAWSZE znajdzie się kilku oszołomów "TAK" oszołomów którym wszystko co robią, się nie podoba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Kasyx

Gdzie napisałem, że to źle?
Złe jest to, że już w przedbiegach odpuszczaja walkę o coś duzego i tylko zgarniają okruchy spod stołu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Modafi

Pisząc o tych oszołomach, to w żadnym wypadku nie miałem na myśli Ciebie. A co do tych niby okruchów ze stołu ? To nie chcę się tu z Tobą spierać, ale w ostatnim czasie trochę tych praw jednak pozyskali. Tak więc, nie przesadzaj ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Allez

"- Nie ma wielkiej telewizji bez wielkiej piłki. To był dla mnie punkt honoru - powiedzial Kurski"
H .O .N .O .R .U ???
Najpierw trzeba go miec

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.