Wątek dotyczący artykułu

Za lepszym życiem z Polski do Włoch. Niezwykła historia Dominika Serniottiego

Pasją do siatkówki zaraził go zastępczy ojciec Roberto Serniotti, obecny trener Asseco Resovii Rzeszów. Włoski szkoleniowiec i jego małżonka adoptowali Dominika z Polski, kiedy ten miał niespełna 11 lat.

przeczytaj cały artykuł


Frico

Jakie to jest żenujące , Jan Nowak Jeziorański wyjechał z Polski w czasie wojny i 50 lat pózniej potrafił rozmawiać swobodnie po polsku, Zbigniew Brzeziński tak samo, a ograniczony umysłowo troglodyta po ośmiu latach zapomina językz którym się urodził. Trzeba go zbadać czy nie jest upośledzony umysłowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
necro butcher

Durny cieciu, JNJ wyjechał mając 30 lat na karku z całym zaawansowanym pakietem słownictwa polskiego. Na oczyźnie stale obracał się w środowiskach polonijnych, emigracyjnych. Stracić a nawet ograniczyć w takich warunkach swoją polszczyznę mógłby jedynie imbecyl. Porównując JNJ do 11 latka, który zostaje zaimplantowany w zupełnie obce środowisko i przestaje mieć kontakt z ojcowizną, wykazujesz się kompletnym niedorozwojem umysłowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.