Wątek dotyczący artykułu

Garbine Muguruza przed Rolandem Garrosem: Nie ma presji, jest wielka odpowiedzialność

W rozpoczynającym się 28 maja Rolandzie Garrosie tytułu bronić będzie Garbine Muguruza. Dla Hiszpanki nie oznacza to presji, ale czuje wielką odpowiedzialność.

przeczytaj cały artykuł

Pao

"Myślę że to trudne, oprócz tego że to oczywiście pozycja uprzywilejowana, to również bardzo przyjemna dla mnie, to nowe doświadczenie. Podchodzę do tego w ten sposób że nie jest ważne to co się wydarzyło w przeszłości bo teraz mamy nowy rok. Ja dzierżę to trofeum, więc cóż, zobaczymy jak mi pójdzie w tej edycji.

Przede wszystkim uważam że jest to duża odpowiedzialność, wszystkie oczy są od tamtej pory (wygrania szlema) skierowane na mnie i wszyscy na świecie myślą że mogę zdobywać trofea.

To turniej bardzo ważny, turniej, o którym zawsze mówiłaś sobie trenując: "Wyobrażasz sobie teraz siebie grającą w finale Roland Garros?" a w tamtym momencie (finał) powiedziałam sobie: "To jest ten moment, teraz albo nigdy, musisz wyjść na ten kort i opuścić go bez poczucia że będziesz czegoś później żałowała". I tak zrobiłam. Wyszłam tam po to by "zjeść" ( w sensie że zdominować) moją rywalkę, świat, wszystko, wszystko. Tamtego dnia czułam się tak, że nie było nikogo, kto mógłby mi odebrać mój cel. Było tylko TO i nic więcej dla mnie nie istniało. Mogło być nawet trzęsienie ziemi, a ja bym go nie słyszała."

KOCHAM ♥♥♥

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.