Wątek dotyczący artykułu

Trudna sytuacja PGE Skry Bełchatów. Prezes klubu potwierdza odejście gwiazdy

Wszystko wskazuje na to, że działaczy PGE Skry Bełchatów czeka bardzo pracowity okres transferowy. Po odejściu Artura Szalpuka, zespół najprawdopodobniej czeka kolejny cios. Z wicemistrzem Polski rozstać się zamierza Bartosz Kurek.

przeczytaj cały artykuł

Aleksander Frątczak

Bo ze Skry odeszli Szalpuk (rozgoryczony Kurkiem-przyjmującym) i Kurek (idąc za Grejman)? Piechocki robi zasłonę dymną, że się tego nie spodziewał i że to taki wielki cios dla klubu, a w rzeczywistości jest dużo cwańszy niż się o tym mówi i mam tu na myśli pozytywną stronę tego cwaniactwa. Wiedział doskonale, że utrzymanie Kurka jest mało prawdopodobne i że nie ma wolnych polskich przyjmujących do gry na poziomie LM i walki o medale Plusligi, inaczej nie zakontraktowałby Łomacza nie wiedząc, kto bd trenerem. Wielkich gwiazd chyba nie zakontraktuje, ale wydaje mi się, że będą to gracze na poziomie Cebulja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adonis20

Obecne transfery drużyn wskazują ze czołowe polskie zespoły będą słabsze niż w poprzednim sezonie. Konsekwencje będą takie ze oprócz Jastrzębskiego żadna polska drużyna nie dostanie się do czwórki LM!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adonis20

Piszę ze ma sadząc po składzie aktualnym największe szanse, a jak będzie zobaczymy! Ani Skra,ani mistrz Polski według mnie takich nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.