Wątek dotyczący artykułu

Jan Krzystyniak nie zgadza się z Komarnickim. Falubaz pojedzie lepiej niż Unia

Władysław Komarnicki stwierdził, że drużyna Ekantor.pl Falubazu nie ma większych szans w pojedynku ze Stalą Gorzów. Zupełnie inny pogląd na tę sprawę ma Jan Krzystyniak. - Jestem przekonany, że goście wypadną lepiej niż Fogo Unia - mówi.

przeczytaj cały artykuł


mad.max

Co do jednej rzeczy zgadzam się z Krzystyniakiem - Unia nie miała argumentów w Gorzowie. Tyle. Co do reszty to nie uważam, aby młodzieżowcy Stali byli aż tak niedoświadczeni, jak to widzi pan Janek. Karczmarz od dwóch sezonów objeżdżał się w niższych ligach i to z bardzo dobrym skutkiem. Mniemam, że pod koniec sezonu będzie z niego niekiepski rajder. Może być nawet w czwórce-piątce najskuteczniejszych juniorów. Formacja seniorska jak na dziś działa w Gorzowie bez zarzutu, czego nie można obecnie powiedzieć o zielonogórzanach. Derby to jednak derby i już nie takie historie oglądano. Tak czy siak, niech będzie ciekawie i niech wygra lepszy! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.