Wątek dotyczący artykułu

Rok temu było lanie. Teraz ROW może wykorzystać poważne problemy Get Well

ROW na Motoarenie jechał tylko raz, przed rokiem, i to nie była miła wizyta. Generalnie, na wygraną w Toruniu rybniczanie czekają już 27 lat. Smak tamtego zwycięstwa pamięta Mirosław Korbel, trener rybniczan.

przeczytaj cały artykuł

niderlandia

Moze naszym zawodnikom gwiazdom i dzialaczom przydalaby sie ta porazka z Rowem bo zmiany personalne raczej sa koniecznoscia a ewentualna porazka przyspieszylaby ten proces w tym przypadku czym szybciej tym lepiej.Nasze gwiazdy to nie druzyna tylko indywidualisci zero jednosci,brak rozmow w trakcie meczu wymiany pogladow i.t.d widac to golym okiem start zjazd do boksu i glowa w dol.
Holder bez formy
Pawel bez formy
Walasek bez formy
Mlodziezowcy nie osiagaja jakiegos oszalamiajacego rezultatu
MJJ wielka niewiadoma
Greg w slabym gazie
Miedzinski jezdziec bez glowy na pierwszej lub punktowanej pozycji moze zawsze sie wywrocic.
I do tego wszystkiego Gajewski obgryzujacy palce u rak lub jedzacy program zawodow z czarodziejskim plecakiem ktory kompletnie nic nie wnosi do druzyny zastanawiam sie po co on w tym parkingu siedzi.
W nosie mam problemy Holdera czy Pawla kazdy z nas ma problemy i klopoty i w pracy ze swoich obowiazkow musi wywiazywac sie rzetelnie i jak najlepiej,a wystepow Pawla i Holdera w lidze lub w indywidualnych zawodach nie da sie ogladac ich wystepy wolaja o pomste do nieba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Faktycznie porażka na MA z ROWem który przegrał w Częstochowie bardzo nam się przyda. Będzie można zrobić zmiany personalne na występy w ...PLŻ1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Ja ostatnio wyczytałam że przydałby nam się spadek..i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby napisałby to ktoś z Gorzowa, Leszna, ZG..ale napisał to kibic Torunia:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
MartinezZz

Ja coś podobnego pisałem, chociaż cięzko mi to przez gardło przeszło ale w Toruniu potrzebny jest jakiś reset. Gorzów w polowie sezonu sie obudził, a u nas nie widzę żeby coś sie poprawiało. Popatrz na Holdera, Pawła czy Grega w innych ligach...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
viva UL

Może nie spadek,ale trzęsienie ziemi jak najbardziej.
Nie wierzę że w takim mieście jak Toruń nie znajdzie się kilka osób zdolnych pociągnąć te sanki.Póki jednak będzie jeden właściciel (Pani Ilona jest słupem) póty nikt szerzej nie wejdzie w temat.
Na plecaka spuśćmy zasłonę milczenia ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
viva UL

Nietrafione porównanie na moje.Wszystko was różni od siebie (klasa rozgrywkowa,potencjał kadrowy i frekwencyjny) itp,itd...
Jedyny wspólny mianownik - kontrowersyjny prezio z którym niewielu chce mieć cokolwiek wspólnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-stanley

Tylko, czy wyobrażasz sobie, czym była by w tym spotkaniu porażka. To była by z klubem częstochowskim walka o utrzymanie się w ekstralidze. Gdy nie spadek, to dodatkowe baraże, albo utrzymanie klubu przy pomocy kuchennych drzwi. Ten miecz koniecznie trzeba wygrać i liczyć na poprawę jazdy zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
niderlandia

Zdaje sobie jaka cene my kibice mozemy zaplacic za ewenualna porazke w niedziele ale chyba czas juz skonczyc z Terminskimi,Gajewskimi,Karkosikami i.t.d dosc wstydu!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
viva UL

Póki będzie Termos i Plecak widać nie będzie.
A może taki jest plan?Doprowadzić ludzi do pasji i odsprzedać Klub?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.