Wątek dotyczący artykułu

KSW 39: Mamed Chalidow pokonał Borysa Mańkowskiego! Werdykt wygwizdany!

W walce wieczoru KSW 39: Colosseum Mamed Chalidow (34-4-2) pokonał Borysa Mańkowskiego (19-5-1) przez jednogłośną decyzję! Kibice nie zgodzili się z werdyktem!

przeczytaj cały artykuł

KS ApatorToruń

Przepraszam was, lecz jesteście żałośni. Co do samej walki ! Mamed wygrał tą walkę w każdej płaszczyźnie, lepiej punktował w stójce, wyprowadzał celne ciosy, a ciosy Mańkowskiego leciały na gardę lub w powietrze w dodatku obronił się przed obaleniem ,a sam obalił i trzymał Borysa do końca rundy. Każdy laik który chociaż trochę zna się na punktacji powinien to wiedzieć. A teraz do samego Mameda. Jeszcze 2 lata temu jak nie była tak widoczna islamizacja na zachodzie Europy każdy z was miał Mameda za swojego i każdy po spektakularnych walkach skandował jego imię. Pomimo że wiedzieliście jakiego jest wyznania ! Teraz nagle o tym głośno i Mamed nagle jest najgorszym człowiekiem na świecie pomimo że ma nie licząc swojego wyznania , bardzo pozytywne podejście do życia. Jest mi wstyd za te gwizdy, dlatego że widać iż dotknęło to Mameda i bez jego nie było by żadnego MMA w Polsce ! Gdzie jakiś szacunek z tego powodu !? WSTYD !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Whisperer

W 110% się z Tobą zgadzam, wstyd, hańba i ogólnie buractwo. Polaczki które wrzucają wszystkich do jednego wora. Mam nadzieję że Mamed odejdzie z KSW - szkoda mi tak pozytywnego i fajnego człowieka, by się marnował z tą całą cebulandią bez szacunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Walczowski

człowieku. ty ślepy jesteś chyba. obejrzyj sobie te walkę jeszcze raz najlepiej w zwolnionym tempie i policz debilu ile ciosów kto zadał czystych i ile po gardzie. Borys wygrał bezsprzecznie dwie rundy, a mehmed jedną. Ta walka miała wymiar dwupłaszczyznowy. stójka - tu lepszy Borys, który powalił Czeczena na deski dwa razy ciosem; parter fakt lepszy Mehmed ale to było tylko w ostatniej rundzie. Oszukaństwo, jak i z Karaoglu ale po co?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
KamcioGKM

Muzułmanina, który jawnie popiera ISIS i mówi 'Allah akbar' przed i po każdej walce? Szanować mam? W dekiel Ci bije? Poszperaj trochę w internecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.