Wątek dotyczący artykułu

KSW 39: Mamed Chalidow pokonał Borysa Mańkowskiego! Werdykt wygwizdany!

W walce wieczoru KSW 39: Colosseum Mamed Chalidow (34-4-2) pokonał Borysa Mańkowskiego (19-5-1) przez jednogłośną decyzję! Kibice nie zgodzili się z werdyktem!

przeczytaj cały artykuł

Mariola Sobotkowska

Kurna ludzie co wy piszecie kibicie zachowali się jak trzoda i to nie chlewna bo świnie bym obraziła,jestem pewna że gdyby Mamed walczył nie z Polakiem i to z Mańkowskim cieszyli by się,za samo to że dzięki niemu KSW w Polsce stało się tak popularne i dzięki temu że On walczył w naszych barwach Polacy stali się ważni,za samo to należy mu się szacunek.A wpis ,,A czemu wstyd? Nie zgadzali się z werdyktem to gwizdali, wkurzyli się że Polak został skrzywdzony"jest po prostu haniebny Jestem jednak pewna jeszcze jednego Polakiem jest zarówno jeden jak i drugi tu nie chodzi o narodowość ale o to że Mańkowski jest urodzony w Polsce,a Mamed jest Polakiem ale tylko przez obywatelstwo.Do tej pory jakoś nikomu to nie przeszkadzało!!!! Wstyd mi za Polaków że są tak niewdzięczni i dwulicowi to tylko świadczy o naszej kulturze i głupocie psełdo kibiców,bo na pewno nie prawdziwych kibiców.Mnie też się nie podobał pomysł walki Mamed Mańkowski ale jeśli tak się stało to należy być sprawiedliwym,i podziękować tak jednemu jak i drugiemu za walkę a nie jednego oklaskiwać a drugiego wygwizdać i za co za to że ma inną wiarę.ŚWIŃSTWO I TYLE !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.