Wątek dotyczący artykułu

KSW 39: Mamed Chalidow pokonał Borysa Mańkowskiego! Werdykt wygwizdany!

W walce wieczoru KSW 39: Colosseum Mamed Chalidow (34-4-2) pokonał Borysa Mańkowskiego (19-5-1) przez jednogłośną decyzję! Kibice nie zgodzili się z werdyktem!

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
DorianHC

Ty czegoś mądralo nie rozumiesz. Jeśli Khalidov dostał polskie obywatelstwo to jest polakiem. Tak samo jak ja wyjade z Polski np. do Australii i spełnie tam warunki potrzebne do uzyskania obywatelstwa w Australii to wtedy będzie to oznaczało, że mogę się publicznie pokazywać zarówno jako polak i zarówno jako australijczyk. Masz ból dupy bo przegrał zawodnik, któremu kibicowałeś, a teraz wieżdżasz na narodowość Khalidova, a oficjalnie i według prawa jest polakiem. To się nazywa prawo ziemii jak byś nie wiedział tego z wosu. Zgaduje, że nigdy nie miałeś wosu i nawet nie wiesz co to jest.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AVE STAL

Rozumiem ,ze WOS masz jutro stad twoje obcykanie w temacie? WOS miałem 20 kilka lat temu to raz,dwa nie interesował mnie tak durny przedmiot, wolałem technologie maszyn i mechanike a nie pierdy o ziemi i kwiatach .... i jeszcze jedno nie mam bólu dupy tylko prawda jest taka ze Borysowi sie zwyciestwo należało nie kładł sie jak dziecko z podkulonymi nóżkami. A może M(A)hmed kolkę miał albo wiedział,że wystarczy jeden traf Borysa i po nim.Przyszłość KSW była by wielką niewiadoma gdyby nie daj Boże przegral M(A)hmed. Sędziowie sie mylili ale publiczonośc już nie. 60tys ludzi nie może sie mylic. Dosyć dominacji pseudo-polaka. Tego widac chcieli kibice.Możesz nazywac ich bydłem czy cebula bo nie docenili "miszcza".Ale pubiczność nie jest tak stronnicza jak sedziowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AVE STAL

Polak?? Urodzil sie w Radomiu czy Katowicach? jesli mysz rodzi sie w stajni ze znaczy ,że jest koniem. Moze mieć 4 paszporty w tym Polsatu,Polityki i San Escobar ale tego skąd pochodzi nie zmienią żadne paszporty.Jesli walczy Polak z pseudo-polakiem ZAWSZE kibicuje Polakowi. Tym bardziej ze Borys jest z Poznania a tam mam niedaleko także jakby sąsiad.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.