Wątek dotyczący artykułu

Unia - GKM: "Gdybyśmy pożyczyli juniorów z innej drużyny, to moglibyśmy powalczyć" (komentarze)

W niedzielę 28 maja Fogo Unia Leszno pokonała u siebie MrGarden GKM Grudziądz 52:38. Na pomeczowej konferencji prasowej trener grudziądzan nie szczędził gorzkich słów pod adresem swoich juniorów.

przeczytaj cały artykuł


malin1976

No ale od ponad 10 lat pożyczacie juniorów których nikt nie chce więc o co chodzi jakby i skąd nagle te żale ? Pożyczacie też seniorów a Buczek i Mroczka w ekstra i nice ligach średnie powyżej 2,0 i to cieszy najbardziej :) Wawrzyniak i Trzensiok niech zdadzą sprzęt , Wieczorek niestety nie może bo kosztował krocie więc musi się zwrócić hehe . Dajcie Lotarskiego zaraz po licencji do składu niech nabiera doświadczenia bo punktów z odpadu i tak zbyt wiele nie będzie a ilość radzę przełożyć na jakość a nie hurtownię juniorów otwieracie . Sprzęt dla Rujnera i Lotarskiego a dla zbieraniny z całej Polski złom niech jadą w plm .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dogfight

Fajnie mieć swoich juniorów ale z całym szacunkiem dla Rujnera on już kariery nie zrobi napewno nie i jako junior. To co jechał Nowak to Rujnerowi wiele jeszcze brakuje. Oskiewicz nie był asem ale jednak na swoim torze mógł powalczyć każdym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.