Wątek dotyczący artykułu

Oskar Polis o rywalu: kawał szmaty. Czy za takie wypowiedzi powinno się zabierać licencje?

Podczas meczu Betardu Sparty Wrocław z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa doszło do ostrego starcia pomiędzy Damianem Dróżdżem a Oskarem Polisem. - Takim zawodnikom powinno zabierać się licencję - zaapelował Dróżdż.

przeczytaj cały artykuł

netoperek

No, niestety wyrósł nam następca Pedersena made in Poland, choć do jego wyników jeszcze Oskarowi bardzo daleko. Chłopak ma trudny charakter i jak widzę bardzo trudno go okiełznać. Coś trzeba jednak z tym zrobić bo wkrótce dojdzie do niepotrzebnego nieszczęścia. Nie wiem, może powinien trochę popracować w hospicjum czy w żłobku dla sierot...? On musi się nauczyć szacunku nie tylko dla rywali z toru ale także dla zwykłych ludzi. Coś/ktoś musi nim wstrząsnąć.
Tak dalej być nie może. Życzę Oskarowi jak najlepiej ale jego obecne zachowanie to droga donikąd. Jeśli Polis nie potrafi przeprosić za swe zachowanie wobec kolegi to powinien to zrobić ktoś z klubu. Ja jako kibic Włókniarza mogę tylko powiedzieć, że jest mi wstyd za naszego młodzieżowca i wyrazić ubolewanie za jego zachowanie dla Damiana. (także częstochowianina)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kreutz

Ktoś kto kopie 14 latka w twarz a później go opluwa nie nauczy się nigdy szacunku , jak widać nic się nie zmienia bo Polis najzwyczajniej w świecie ma zaburzoną osobowość i powinno się tego typka wyeliminować z uprawiania tak niebezpiecznego sportu jakim jest żużel . Im prędzej tym lepiej .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Nie do końca się z Tobą zgadzam. Uważam iż Oskarowi można i trzeba pomóc. Najłatwiej jest zostawić sprawę bez reakcji i czekać z założonymi rękoma. Człowiek może się zmienić zarówno na lepsze jak i na gorsze, przy czym to pierwsze jest o wiele trudniejsze... a niewielu ludzi decyduje się płynąć pod prąd. W obecnym świecie większość ludzi nie ma czasu na takie zabawy. Człowiek ze swej natury nie jest zły ale bywa slaby i ulega pewnej łatwiźnie, szpanowi lub środowisku. Ale jak mawiał bohater jednego z polskich filmów: "trzeba wierzyć w człowieka!"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
witaker

Wiesz, ja go poznałem i kilka razy z nim rozmawiałem oraz byłem świadkiem jego rozmów i innymi ludźmi. Na pierwszy rzut oka jest, albo zaburzony, albo skrzywdzony. Pyskaty, choć bystry chamuś. Takie na mnie wywarł wrażenie. On wymaga, tak jak mówisz "ustawienia". Nie pisałbym takich słów bez jakiejś wiedzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
witaker

Nie kłamię. Napisałem moje odczucia po kilkukrotnych spotkaniach i rozmowach z Oskarem Polisem. A wczorajszym tekstem to potwierdził. Nie napisałem, ze jest złym człowiekiem, czy głupkiem. Napisałem też, ze według mnie wymaga opieki osoby w teamie i tyle, bo może być niestabilnym zawodnikiem, a wszyscy wiemy jaki jest żużel. Życzę mu dobrze, bo jest zawodnikiem, który może robić dobre wyniki, a wypowiedzi zawsze szkodzą, gdyż robi się wokół tego dym niepotrzebny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.