Wątek dotyczący artykułu

Oskar Polis o rywalu: kawał szmaty. Czy za takie wypowiedzi powinno się zabierać licencje?

Podczas meczu Betardu Sparty Wrocław z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa doszło do ostrego starcia pomiędzy Damianem Dróżdżem a Oskarem Polisem. - Takim zawodnikom powinno zabierać się licencję - zaapelował Dróżdż.

przeczytaj cały artykuł

Kreutz

Jakie to " częstochowskie " , jemu zwracasz uwagę a komentarz kibica z Twojego miasta niejakiego QIck17 , który napisał :
========================================================================
"trzymam kciuki Oskar ! Mam nadzieje że porozwalasz tych osłów w wrocka u nas ! Powodzenia! "
========================================================================
przemilczasz .... naprawdę taką podłą macie mentalność ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CKM_

Do najbardziej idiotycznych komentarzy zwykle nie odnoszę się wcale. Nie jestem w stanie dogadać się z kimś tworzącym podobne debilizmy. Powiem Ci, że ten Twój wtyk też już jest na pograniczu.
Co to znaczy: "naprawdę taką podłą macie mentalność?". Rozumiem, że uogólniasz i rzekomo człowiek z Częstochowy takową inną, gorszą posiada? Zresztą, szkoda gadać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kreutz

Bądźmy szczerzy , chamstwem którym epatują nas kibice z Twojego miasta można by obdzielić całą resztę forum i jeszcze by zostało . Wychodzę z założenia , że musi mieć to jakieś przełożenie na rzeczywistość , zachowania Polisa nie da się w żaden sposób obronić a m.in. Ty próbujesz to robić . Mimo że bardzo daleko Ci do całej tej reszty ćwierćinteligentów którzy obrażają wszystkich w koło łącznie z ich żonami , ojcami a nawet matkami . Powiedziałbym , szanujmy się ale Tobie tego mówić nie muszę a większości , powtarzam większości kibiców z Częstochowy mówienie czegoś takiego to daremny trud . Szkoda , bo przez przeszło dwadzieścia lat jeździłem na Olsztyńską kibicować Włókniarzowi , teraz strasznie się tego wstydzę i nie chciałbym żeby ktokolwiek kojarzył mnie z kibicem CKM - u .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Cruel Samoan

Ty swoimi wywodami rodem z Gomułki to dawaj na Wiejska , tam takich jak ty potrzebują. Pakowanie wszystkich kibiców Ckm do jednego wora pokazuje że głębsze myślenie jest Ci obce. A hasła ze 20 lat jezdziles a teraz się wstydzisz bo ci ibice nie pasują to schowaj sobie w buty - będziesz wyższy. Chlopie kibicuje się klubowi a przez te twoje 20 lat klub dawał Ci emocje i świetne ściganie. W tym czasie nie przeszkadzali ci inni kibice? Z trybun nie raz leciały epitety. Dam ci przykład- jestem kibicem reprezentacji i mam się tego wstydzić bo tej samej drużynie kibicuja ludzie twojego pokroju którym głowa służy do noszenia czapki i żeby im deszcz nie napadal do szyji? Gdybym był Tobą to napisał bym ze to pewnie wszyscy mieszkańcy twojej miejscowości nie skalaja się myśleniem. ..Skoro wstydzisz się tego co sam ze swojej nie przymuszonej woli robiłeś to albo jesteś frajer albo piszesz dla poklasku. ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Kreutz

Kulą w płot . Starałeś się być zabawny , ironiczny , moralizatorski ale nie wyszło . Niewiele zrozumiałeś z tego co napisałem . Piszesz , że pakuję wszystkich kibiców do jednego wora a ja pisałem o większości i to o tej na forum. Klub któremu kibicowałem przez ostatnie 20 lat dostarczył mi nie tylko emocji ale i wstydu związanego z oszustwami względem zawodników , mafią paliwową a teraz lewymi kontraktami jak i choćby brakiem stanowiska wobec powyższej wypowiedzi i zachowania Polisa . Co do Twoich ostatnich trzech zdań to poparłeś i potwierdziłeś moją tezę , że większość kibiców z Częstochowy to trollujące bydło , które nie mając żadnych rzeczowych argumentów bierze się za obrażanie .
PS. Na Olsztyńskiej siedziałem zawsze w tym samym miejscu i przez te wszystkie lata słyszałem mniej epitetów niż mam okazję czytać każdego dnia na SF których autorami są kibice CKM-u . Wskaż mi klub którego kibice choćby w 10% są tak chamscy jak Wasi .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
CKM_

Przesadzasz. Kilku durniów troluje i prowokuje, a ludzie dają się wciągać w wymianę ognia. Rzadko kiedy komentuję ich wypociny, bo po co wdawać się w pyskówkę. I tak nie przestaną. Robią Włókniarzowi kaszanę, to prawda.
Co do Polisa, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek go bronił za to, z czego już niemal słynie. To nieogarnięty, agresywny i nie umiejący przegrywać człowiek. Wielokrotnie apelowałem żeby ktoś w klubie wziął się za niego, porozmawiał, doradził, a nawet klepnął w czoło na ochłodę. Taki np. Cieślak ustawiłby gościa w jeden dzień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kreutz

Z tym kilku to teraz Ty przesadzasz bo ja naliczyłbym spokojnie z dwudziestu , pisanie że Polis jest zły ale inni nie są lepsi jest w pewnym sensie próbą jego obrony a przynajmniej usprawiedliwiania . Z całą resztą się zgadzam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
CKM_

Dajmy już spokój. Nikt nie ma wpływu na to co ludzie piszą.
Odnosisz się zapewne do tego co skrobnąłem o Lebiediewie. Podtrzymuję, jeśli zasunął kopa, nawet mając swoim zdaniem powód, to i tak nie powinno to przejść bez echa. Takie akcje trzeba gasić w zarodku, żużel jest zbyt niebezpieczną profesją na jakieś późniejsze ewentualne zemsty na torze. Na ten moment Polis ma zatarg z Dróżdżem i Lebiediewem, lepiej żeby ktoś odpowiednio zareagował i jakoś ich ze sobą pogodził.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.