Wątek dotyczący artykułu

Otwarcie finałów dla Stelmetu BC. Wyśmienita czwarta kwarta mistrzów

Doskonałe otwarcie czwartych kwart staje się wizytówką Stelmetu BC Zielona Góra. W pierwszym meczu finałów PLK ekipa Artura Gronka rozstrzelała Polski Cukier w kluczowych minutach, wygrywając ostatecznie 88:69.

przeczytaj cały artykuł

SlavicPride

Chodzę na Zastal ćwierć wieku i szczerze powiedziawszy to ujadanie na Gronka i na obecną jakość gry zespołu trochę mnie irytuje... Owszem... Krytyka jest wskazana... Ale ku.wa bez przesady!!! Od początku sezonu jest ujadanie!!!
Pierwszy przegrany mecz - SZCZEKANIE!!!
Piąty przegrany mecz - SZCZEKANIE!!!
Kolejne porażki - SZCZEKANIE!!!
2 miejsce po zasadniczej - SZCZEKANIE!!!
Ćwierćfinał - SZCZEKANIE!!!
Półfinał - SZCZEKANIE!!!
I ku.wa finał - SZCZEKANIE!!!
KU.WA!!! WALCZYMY O ZŁOTO??? MAŁO??? To może niech jeden z drugim sobie przypomni mroczne czasy II ligi i mecze które oglądało nie raz 50 osób??? A może ich nawet nie pamiętacie, bo na baskecie pojawiliście się pierwszy raz w życiu, w nowej hali, w nowych realiach i na fali sukcesów???
Pomijając już to, że wciąż jest fantastycznie jak na polskie warunki, pamiętajcie o jednym...
NIC NIE JEST WIECZNE!!! Nie takie firmy spadały na dno! Więc gdy ten zielonogórski złoty okres minie (a minie na pewno, tylko oby jak najpóźniej), wtedy znów będzie garstka najwierniejszych kibiców, a mecze będą na Szafrana, bo CRSu nie będzie opłacało się odpalać!
Natomiast jak na SF pojawi się artykuł o Zastalu, to 2 osoby cokolwiek napiszą pod artykułem dotyczącym meczu!
Wszyscy jak zwykle się rozpłyną... I pojawią się gdy znów będzie super... O ile będzie!!!
Szanujcie co macie bo to nie jest wieczne!!! Tyle!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ABC- prawdziwy

Dzisiejszy mecz był poprawny choć kilka głupich baboli to aż oczy bolały. ..generalnie dobrze..a że cały sezon trenejro eksperymentowal i wygonil kibiców z CRS to inna bajka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SlavicPride

Kibiców się nie da wygonić... Wygonił niedzielników, co traktują wyjście na mecz jak wyjście do kina... Trenejro eksperymentował, więc poszli do kina...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
SlavicPride

Płacą... Ale bilet na mecz to nie rachunek za obiad, że możesz się przypieprzyć do kotleta smażonego na starym tłuszczu! To jest sport!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ABC- prawdziwy

Kolego...jeśli płace wymagam rozrywki na poziomie za który place..do kina też nie chodzę na każdy film bo badziewie to badziewie i nie będę płacić. ..i tak stało się ze Stelmetem..zostałby Saso miałbyś komplet na hali co mecz..ludzie lubią oglądać dobrą koszykowke

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
SlavicPride

Kolego, a były w ogóle pieniążki na Saso??? I to takie żeby przebić Banvit, który dawał Filipovskiemu 4 razy więcej???
I co... Mam nie chodzić i nie kibicować? Mam się obrażać bo nie ma SASO??? Mam zostawić w gorszych czasach klub, któremu kibicuję od pierwszej połowy lat 90-tych???
Takie właśnie wydarzenia oddzielają kibiców od turystów!
Najlepiej się obrazić, nie przychodzić, ale jednocześnie zabierać głos w internetach!
Polacy tak mają... Podobnie jest z wyborami... Ilu to malkontentów wiecznie marudzi że rządzi ta czy tamta partia... Ale jak zapytasz na kogo głosowali, to mówią: JA NIE CHODZĘ NA WYBORY... NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ!
Ten sam poziom absurdu :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
ABC- prawdziwy

Były. ..zamiast zatrudniac M&M sy które są beztalenciami i Saso szybko ich się pozbył wystarczyloby na trenera. .a tak mamy grajkow którzy nie grają a kosztują. ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
SlavicPride

I chyba by ten Saso sam grał, skoro musiałby dostać MINIMUM 4 razy więcej pieniędzy niż w zeszłym roku, przy budżecie 6 milionów mniejszym niż w zeszłym roku!
Podsumuję: Mamy finał... A możliwe że i złoto zdobędziemy... TYLE!
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
wąż

a ty myślisz że masz jakiś wybór?????? przecież komuchy dalej rządzą:)))))))))))))) wierzysz że mamy demorkacje hahahah :D komuchy obsadziły swoimi ludźmi stołki:)))) ot wielku upadek komunizmu po 89 :D upchali swoich wszędzie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
SlavicPride

Wiarę to ja dla Bogów trzymam i nie naginaj moich wypowiedzi do swoich potrzeb,
bo tak się niefortunnie dla Twojej wypowiedzi składa, że ja tą całą pookrągłostołową, postkomunistyczną judeopolonię z Wiejskiej, pierdzącą w stołki od 27 lat, trzymam w jednym worku z napisem ŁAJNO!

| Odpowiedz
blokuj
Sektor6

To tak jak i ja ale... to co piszecie tak ad rem to tak jak byście byli na porządnej bani :) Pozdrawiam Zieloną I Toruń z LBN

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ABC- prawdziwy

Bo widzisz Saso to był dyrygent i liga leżała plackiem już na starcie...trenejro obecny miał być gwarantem jego filozofii...a jest źle. ..i ten bardzo poprawny mecz tego nie zmieni...prxeciwnik rzucił prawie 70 punktow...Saso by się wściekł. ...a teraz załóżmy hipotetycznie gdyby piernikom siedziało za 3 teraz byś płakał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
SlavicPride

Niejednemu naszemu przeciwnikowi siedziało za 3 w tym sezonie... Ale to my jesteśmy w finale!!! I niech się cieszą że im siedziało!!! Im siedziało i mają dziś wakacje, nam nie siedziało i walczymy o złoto!!!
I co doradzasz? Mam się wypiąć i 30 zł wydać na k..wa gofry i kino, bo "JEST ŹLE"? Kibic nie opuszcza klubu gdy jest źle!
P.S. Ten Jasiński jest jakiś niepoważny!!! Na trybunach siedzi przynajmniej 2000 trenerów a on Gronka zatrudnia!!! No wariat no!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
wąż

a jak WuJaszka zatrudniał też mu odoradzali :D potem sam mówił że WuJaszek robił wszystko żebyśmy nie zagrali w lidze:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ABC- prawdziwy

Szwedzcy konsumenci mają takie hasło " jedzcie gowna , miliony much nie mogą się mylić"...napiszę inaczej "pelikany lykna wszystko"..mając ponad połowę reprezentacji Polski to nie trzeba trenera....oni sami to wygrają. ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
ws21

Patrzcie ludzie, jaki frajer z tego JJ. Zespół może grać bez trenera. A on kasę wydaje.
Tak nawiasem, takie rozwiązanie stosujcie tam gdzie sami wykładacie pieniądze.
Ja dostrzegam duży wkład trenera Gronka w wynik Stelmetu.

| Odpowiedz
blokuj
ws21

Albo masz sklerozę albo jesteś bardzo, bardzo młody. Stelmet z Saso też mecze przegrywał. Mimo że skład był niewątpliwie jeszcze silniejszy a w innych polskich klubach nie tak silny jak w tym sezonie. Niewiele ale jednak.
W tej zabawie nie chodzi o wygranie wszystkich meczów. Chodzi o efekt końcowy.
A ten w tym sezonie w PLK jest dużym sukcesem, bez względu na wynik finału. Mamy PP i i finał. I trenera który (jak Winnicki) wstydu na parkiecie nie przynosi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.