Dyskusja

Komentarz usunięty przez użytkownika
DaviddosUL

Tak ogólnie t o Lindgren trochę mam wrażenie jak kiedyś Nicki kiedy GP mocno nad ligę stawiał, a zwolnienia nie chciał żeby ZZ była bo by w GP nie jechał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DaviddosUL

Z tego co wiem ZZ można za najlepszego zawodnika pod względem średniej jeśli ma minimum 14 dniowe zwolnienie, a jak są odwołane i przełożone jakieś inne zawody na dzień meczu ligowego to wtedy można za 3 najlepszych pod względem średniej

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

Wiesz możemy sobie porozmawiać na ten temat, ale i tak nic to nie zmieni, bo ma jechać Szumina. Mam nadzieję, że mimo to będzie fajny mecz ;)

| Odpowiedz
blokuj
DaviddosUL

Szkoda, że niestety mecz w pełnych składach nie jest, ale oby było jak najlepsze widowisko i oby w 15 biegu się rozstrzygnął mecz ;)

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Oby zwycięski dla ROW :D Myślę, że w tym sezonie mamy szansę wszystko wygrać u siebie. Jednak przy braku Lindgrena dużo zależy od Musielaka i Balińskiego ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.