Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz – Get Well: Z taką jazdą Anioły nie mają czego szukać w PGE Ekstralidze (relacja)

Get Well Toruń na równi pochyłej. Drużyna Jacka Gajewskiego jest na prostej drodze do spadku z PGE Ekstraligi. W ekipie wicemistrza Polski już praktycznie nic nie działa. Z Częstochowy z podniesioną głową może wracać tylko Adrian Miedziński.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Gratulacje dla Lwów ! Szacun !
Ułamek i juniorka zrobili różnicę. I fantastyczny Rysiek.
Sen o PO prysł. Czeka nas walka o utrzymanie. 14 punktów w kontekście bonusa to dużo ale na MA to jest do odrobienia. Pod warunkiem że Peter Johns się odnajdzie, albo Monstery się z nim pożegnają.
Brawo Adi za ambicję. 2 dzwony były ale chociaż Ty walczyłeś jak LEW !!!
Przegrać na wyjeździe to nie wstyd, ale nie w takim żałosnym stylu :/
PS. Puszczenie tak ewidentnie czołganego startu Madsena w 13 to chyba jakaś kpina :/ Ale to żadne usprawiedliwienie dla słabej postawy naszych Monsterów i Kaczmarka :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Pojechał jak szkółkowicz po licencji, a nie jak 20 letni aktualny IMPJ. W kwestii wyboru juniorów przez sztab Unii przyznaję bez bicia, słusznie zrobiliście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Nikt nie twierdził że najlepszy, bo cała trójka w zeszłym sezonie miała średnie w Ekstra na poziomie 1,000. Był najstarszy, więc liczyłem że będzie progres. Niestety się myliłem :/
Brawo Wy :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-ROMAN-

Nie gadaj , nie gadzaj,
Toruńskie Szoguny już dawno oznajmili że do Torunia przyszedł najlepszy junior Unii.
takie są fakty, sezon pokazuje coś zupełnie innego,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Corlleon

Romek ale Gajes robi wszystko by zawodników zmarnować :D On nie potrafi motywować ,działa wręcz z tą swoja miną grobową demotywująco :D az sie jechac nie chce :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
yoyo

Akurat ja często bywałem na treningach i Kubera ze Smykiem robili Kaczmarka jak chcieli. Daniel czuł że jest słabszy i czuł ławę dlatego chciał się za wszelką cenę wydostać z Leszna. Pojeźzi te dwa sezony i skończy prawdopodobnie w 1/2 lidze. Ale też nie narzekajcie na Kaczmarka bo na wyjazdach jest spory progres - 0,286 pkt/bieg z zeszłego roku do 0,923 pkt/bieg z obecnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
yoyo

Mówię o lidze. Przecież rok temu jak pojechał z Unią do ZG to nie potrafił się w łuku złożyć, a w tym sezonie zrobił tam 5+1. W biegach juniorskich w 2017 stracił tylko oczko dzisiaj oraz dwa oczka w meczu z Unią. W pozostałych przywoził maxa. Potrafi też od czasu do czasu zapunktować poza biegiem juniorskim. Jak dla mnie swoje minimum robi. Nie wiem czego oczekiwaliście, żyliście trochę na fali finału MIMP z zeszłego roku który był tylko jednorazowym wystrzałem przy dużej dozie szczęścia (przypomnę że w tamtych zawodach nie brali udziału Drabik oraz Zmarzlik). To że Toruń nie wygrywa spotkań to nie wina Kaczmarka ale seniorów. Gdyby Holder robił na motoarenie to co w zeszłym sezonie, a Przedpełski chociaż 50% tego co w 2016 to dzisiaj mielibyście 6 punktów w tabeli.
PS: Fricke też nie awansował do finału IMŚJ.

| Odpowiedz
blokuj
omniscient

U nas od jakiegoś czasu mają do tego nosa. Odpuścili Nowaka, Lutowicza, Szlauderbach raczej też będzie wypożyczany jeśli Lis nadal będzie trzecim. To nie przypadek. U nas jest kilkunastu adeptów z których na licencję idą diamenty a nie chłopcy co jedynie potrafią motocykl utrzymać.

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

W zeszlym sezonie tez pisales, ze mamy sie martwic po sparingach? Byly chyba jeszcze gorsze niz w tym (nawet przegrana na MA), wiec przestan ciagle klepac te swoje banialuki. To nie sparingi tylko sezon pokazuje o co sie jedzie. Piter Pawlicki w sparingach brylowal a w lidze co?

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Piter pokazał ostatnio co znaczy dograć sprzęt o GP nawet nie wspomnę. I udowodnij mi że coś pisałem przed zeszłym sezonem ? Bredzisz chłopie , bo nic takiego nie było !!! Ja was nie żałuję , a banialuki to już masz bo sezon z głowy. Pozostał tylko płacz , ale w tym jesteście najlepsi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Blaszka Torun

Ja sie Ciebie "znafco" zapytalem a nie twierdze! Nie rozumiesz co oznacza znak zapytania? Przyklad Pitera podalem, gdyz jest zaprzeczeniem Twojej teorii! Nie rozumiesz co sie do Ciebie pisze to sie nie udzielaj. Nie pisz o placzu, bo widzielismy Twoj szloch bekso po porazce z Wrockiem! W ogole widzisz gdzies tu jakies tlumaczenia porazki fantasto?!

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Szczerze to Ty, skoro widzisz torunski hejt powinienes zareagowac a nie ja :D Poza tym nie cisnienie, tylko zal, ze takie gimbusy marnuja tlen :) Chcesz, sie z nas smiej, bo paru userow z Torunia smialo sie z Was, wiec masz prawo, lecz zwroc tez uczciwie uwage na fakt, ze inni torunscy userzy ich temperowali. Pzdr

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Jak to już kolega napisał ciśnienie pełne , szkoda że w gaciach. I nadal nie udowodniłeś moich wpisów ? Kolejne kłamstwo Sparcie gratulowałem zwycięstwa i sam pisałem że gwiazdy torem się nie tłumaczą , bo jezdzić piwinni na każdym. Pisałem coś innego udowodnij chory człeku ? Inaczej na kłamcę napisać nie można , płacz dalej jak cały Well.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Blaszka Torun

Juz Ci udowodnilem mongole a ze pisze z fona to drugi raz nie mam zamiaru! Po meczu gimbo napisales, ze przegraliscie przez tor i ten wpis Ci wkleilem. Gupa pal sobie w swojej piaskownicy a nie tutaj!

| Odpowiedz
blokuj
emii

Siemka:) Widziałeś jak przewaliliśmy meczyk? Jak zwykle od 9 biegu schody . Ja Wasz kątem oka w drodze powrotnej oglądalam, w sumie bardziej słuchałam. I miałam rację, że Czewa u siebie da radę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.