Dyskusja

Motor Lublin Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz
3 czerwca 2017, 19:00

54 : 36
relacja

spajderdog

"W tegorocznym budżecie miasto przeznaczyło milion złotych na promocję poprzez sport żużlowy. Nieco ponad 800 tysięcy to pieniądze dla Speed Car Motoru Lublin. Do tej pory klub wykorzystał już połowę tej kwoty na organizację trzech spotkań domowych i zapłacenie zawodnikom. Jak mówi menadżer drużyny Piotr Więckowski, potrzebne są dodatkowe pieniądze, żeby utrzymać dotychczasowy poziom:"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

Widać nie rozgarnięty jesteś.. ale dlaczego mnie to nie dziwi ? Demonizujesz zachowanie Wodniczaka.. ale nie uwzględniłeś w swojej wypowiedzi ważnego faktu, że TRENER KADRY NARODOWEJ był w pracy pod wpływem alkoholu.. Wcześniej kiedy pisałem o upadkach.. w którymś meczu ludzie z Lublina pisali o amatorach , którzy się przewracają na torze.. więc odniosłem się do tego. a nie do tego ,że juniorzy się przewracają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Motor Lublin

Dziwną kulturę macie tam w Ostrowie, jeśli zwyzywanie kogoś, bo jest pijany jest akceptowane przez społeczność.

W sumie mógł go jeszcze pobić, c'nie?

| Odpowiedz
blokuj
hmm

yyyhyhyyhy nie ośmieszaj się !!! Czy ja coś pisałem o akceptowaniu ????!!! Napisałeś
"Motor Lublin 12 min 0 0
Serio porównujesz walkower do:

Zwyzywania trenera kadry narodowej?
Do gasnącego światła, gdy się przegrywa? "
Więc podkreśliłeś ,że to trener kadry! Czyli demonizujesz zachowanie Wodniczaka.. ale to nic ,że Cieślak był pod wpływem alkoholu.. to nic, BO TO TRENER KADRY haha
Obojętnie co by się nie działo w Ostrowie to jest to AFERA.. gdzie indziej podobne zachowanie. .to przemilczany incydent

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
hmm

Przedstawienie sytuacji przez ciebie.. dwóch dorosłych facetów pod wpływem alkoholu pocisnęło sobie I TYLE!! Uchwyciła to kamera no i zrobiła się AFERA

| Odpowiedz
blokuj
Motor Lublin

Ciśnięty to był tylko Pan Cieślak.

Dowód:

^^
Wodniczak wyzywa Cieślaka w oczy.

W większości klubów są ciemne karty historii, wałki czy przekręty są to jednak sporadyczne przypadki. Podczas gdy w Ostrowie, co rok?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
jaco

Sie zdziwisz Lublin prawie wygrał w Krakowie, Rzeszów pojada spokojnie oba kluby nawet, Ostrów byłby w stanie

| Odpowiedz
blokuj
Motor Lublin

Swoją drogą fajnie byłoby znowu pojechać do Grodu Kraka na mecz.

Przyjezdnych dalej ochrona trzyma 30 minut po zakończonym meczu na stadionie?

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Kto się wywrócił w 14 biegu odbierając nam pewne zwycięstwo kto wykasował w 9 biegu Fierleja w meczu z Lublinem ?

| Odpowiedz
blokuj
AMON

A pośmiewisko z siebie zrobił Gała ale nie tylko w tym biegu co jechali Krośnianie na 5-1 ale ogólne obawiam się że on naprawdę miał kłopot w każdym swoim biegu z utrzymanie się na torze w Krośnie .

| Odpowiedz
blokuj
Motor Lublin

Podobnie w tym roku Ciapek... Kolejny mecz i kolejny zgrzyt.

Dla mnie to już jest zawodnik skończony, wolałbym widzieć za niego Hansena. :)

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Dobrze piszesz właśnie w takim meczu powinien Hansen jechać a nie emeryt który dorabia na Rawiczu masakra !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.