Wątek dotyczący artykułu

Roland Garros: Karolina Woźniacka pierwszą ćwierćfinalistką, Karolina Pliskova w IV rundzie

Dunka Karolina Woźniacka pokonała 6:1, 4:6, 6:2 Rosjankę Swietłanę Kuzniecową i awansowała do ćwierćfinału wielkoszlemowego Rolanda Garrosa.

przeczytaj cały artykuł

MH2004

Co dzisiaj grała Petra Martić to coś niebywałego. Myślałem, że zwycięstwo ze słabo dysponowaną Keys to wszystko na co ją stać, ale ogromnie się pomyliłem. Sevastova bez żadnych szans dzisiaj. Cieszy mnie także wygrana Pliskovej. Dała radę, miała dużo kończących piłek. Oby tak dalej! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Herve

Ja pamietam Martic jak doszla chyba do 4 rundy Wimbledonu a potem nagle znikla.Mozliwe ze forme odbudowala po latach :p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Tak też byłem zdziwiony a nawet lekko zszokowany tym wynikiem, zapomniałem w ogóle o tej Martic a ona tu taki wynik robi. Na pewno każde zlanie Sevastovej cieszy na maxa, miała nawet niezłe losowanie i nie wykorzystała tego jej strata. Nie widziałem meczu ale skoro Martic tak świetnie grała to tym bardziej szacun, dziś ze Svitoliną też pokazała się z dobrej strony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.