Wątek dotyczący artykułu

Roland Garros: Karolina Woźniacka pierwszą ćwierćfinalistką, Karolina Pliskova w IV rundzie

Dunka Karolina Woźniacka pokonała 6:1, 4:6, 6:2 Rosjankę Swietłanę Kuzniecową i awansowała do ćwierćfinału wielkoszlemowego Rolanda Garrosa.

przeczytaj cały artykuł

DirFanni

Super Karola, brawa za ten mecz i awans ale z Ostapenko będzie niezwykle ciężko. Ta mała żmijka potwierdziła wysokie aspiracje w meczu z Sam i jestem pełen obaw co do jej konfrontacji z Karolą. Ostapenko może tu nawet wygrać całość ale jeśli Karolina ją pokona wtedy uzyska mocne argumenty aby w końcu zdobyć tego upragnionego szlema. Tego Karolci życzę- jednak ta Ostapenko...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DirFanni

Mała żmijka bo kąśliwa bestia! Nie przepadałem za nią ale tak jak piszesz nieźle sie ją oglada ze wzgledu na bezkompromisowość w uderzeniach a ostatnio bardzo dobrze jej wychodzą. Z Sam miała ciężką przeprawę. Przegrała 1 seta a Samanta wie po co jest na korcie aby takie nieopierzone piskle nie podskakiwało za bardzo. A jednak młoda dała radę, przełamała ją i wygrała. Po prostu jest groźna i może tu namieszać. Ciekaw jestem jej gry z Karolką. Muszę to zobaczyć, oczywiście trzymam kciuki za Karolinę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

A nieopierzone piskle podskakuje i jeszcze potrafi dziobnac ! Rok temu mialem troche inne zdanie na jej temat ale teraz obserwuje i to mocno.Tak jak powiedzialas - bezkompromisowosc i co za tym idzie odwaga i podejmowanie ryzyka , cos co bardzo cenie.Plus oczywiscie te wszystkie miny,zachowania i texty.Typowa nastolatka sklocona z calym swiatem.Ciekawe jakie bedzie jej nastepne stadium.
Co do Caro to mysle ze wezmie to w trzech ale nielatwych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
DirFanni

No mimikę ma opanowaną do perfekcji, zwłaszcza podczas serwisu pomaga sobie żuchwą ;) emocjonalna jest ale tu jakoś jej to nie przeszkadza wychodzić z opresji i nie załamywać się po nieudanych zagraniach. Dzisiaj nie wiem czy Caro da radę. Bardzo jej tego życzę. Karolina bardzo dobrze broni, jest wybiegana ale młoda zrobiła na mnie tu duże wrażenie. Obawiam się że jej ofensywa weźmie górę nad obroną Karoliny. Zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.