Wątek dotyczący artykułu

Marta Półtorak: Wielki wstyd. Łabudzki nie rządzi klubem, obawiam się spadku (wywiad)

Stal Rzeszów dostała prawdziwe lanie w Derbach Południa na torze w Tarnowie. Co więcej, część zawodników odmawia przyjazdu na mecze drużyny, a ta w połowie sezonu ma na koncie tylko jedno zwycięstwo. Zaniepokojona sytuacją klubu jest Marta Półtorak.

przeczytaj cały artykuł

ksolar

Tylko juniorzy powinni też jeździć na porządnym sprzęcie, a odnoszę wrażenie, że takim dysponuje tylko Wiktor Lampart.

- a za panowania Marty to moze bylo inaczej? Lepiej bylo ładowac pieniadze w Pavlicow,Okoniewskich,Gaschke Michalskiego a Bassara i reszta lokalnych chlopakow jezdzila na zlomie.Slusznie pani sugeruje iz Łabudzki jest marionetka,tylko pytanie czyją :) Ja pamietam kto w 2014 roku mianowal pana Łabudzkiego jako prezesa klubu i to nie byl nieznajomy gosc dla Marty.Andrzej swoimi wypowiedziami w mediach osmiesza sie jakies play-offy,wygrane w Tarnowie od razu widac ze facet nie łapie tematu.
Wg mnie dla tej spółki nie ma juz ratunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mad.max

Wszystko w porządku, tylko nie wypominaj Marcie Półtorak błędów popełnionych przez Łabudzkiego. To tak jak ja zarzucałbym Ci błędy popełnione przez kogoś innego. Pewnie czułbyś, że to niesprawiedliwe...? nieprawdaż?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

Przeciez oni sa rodzina,pamietasz w jakich okolicznosciach opuscila ten klub? Wg mnie troche nie w porzadku zachowanie.Moze Łabudzki mial zrobic to co sie dzieje teraz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
mad.max

A co to zmienia, czy są rodziną czy nie? jedynie okoliczności opuszczenia fotela prezesa mogą wydawać się niefortunne, aczkolwiek wcale jej się nie dziwię, że traktowana jak bankomat, rolowana podobnie jak inni prezesi i sponsorzy przez Ekstraligę, PZM i GKSŻ, i opluwana przez kibiców (różnej maści) w końcu nie wytrzymała i rzuciła tą kiepską zabawę.

| Odpowiedz
blokuj
mad.max

A co do drugiego pytania - a kto "zarządza" klubem od odejścia M.Półtorak, jak nie Łabudzki? Ktoś go zmusza, przykłada mu pistolet do głowy? Wybacz, ale chyba nie wiem co chciałeś przez to powiedzieć - musisz rozwinąć tą myśl...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.