Wątek dotyczący artykułu

Kamil Syprzak: Cieszę się, że Final Four mnie nie przerosło

Jedyny Polak występujący w tegorocznej edycji Final Four Ligi Mistrzów, Kamil Syprzak, wyjechał z Kolonii bez zwycięstwa. Jego drużna - FC Barcelona przegrała w meczu o 3. miejsce z Telekomem Veszprem 30:34.

przeczytaj cały artykuł

handballer

Oj chyba jednak przerosło Cię to F4. Nie masz już 20-22lat więc to nie jest pierwsze zetknięcie z wielką piłką reczną mimo, że to pierwsze F4 dla Sypy. Moim zdaniem dostał ogromny kredyk zaufania od trenera FCB i spłacił go w 60%. Są duże rezerwy, takich setek jakich nie rzucał to aż głowa mała, do tego te nie chwycone piłki i mierna gra w obronie. Troszkę szkoda bo w Wiśle wyglądał wiele lepiej, a tutaj jakby zrobił krok w tył. Oby dwa kroki wprzód przyszły w następnym sezonie, w co wątpię niestety... Przychodzi Ludovic, także ławka grzana będzie, a szkoda. Może czas pomyśleć o BL?????!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handball Wybrzeże

Nieoficjalnie mówiło się, że tamtym czasie oprócz Barcelony Sypę chciał THW, Flensburg i podobno też Veszprem. Stało się inaczej i THW musiało wziąć Brozovica, Flensburg zasilił Zachariassen, potem Kozlina, a na Węgry trafił Nilsson. Wiele osób wówczas uważało, że Sypa źle zrobił wybierając Barcelonę. Dziś ja też tak uważam, a sam bym wybrał THW lub Flensburg. No ale to mój wybór. Co do Barcy to widać, że słaba liga robi swoje, a w Seha nie grają. Zobaczymy jak będzie to wyglądało dalej, bo o ile pamiętam, to ma on tam 4-letni kontrakt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.