Wątek dotyczący artykułu

Bandycka jazda Siergieja Łogaczowa w Daugavpils. Kiedy zakłada kask, to staje się innym człowiekiem

W meczu 8. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, Lokomotiv Daugavpils pokonał Arge Speedway Wandę Kraków 58:31. Po raz kolejny popis swojej głupoty na torze dał Siergiej Łogaczow. Rosjanin w przyszły weekend na pewno odpocznie od żużla.

przeczytaj cały artykuł

Blaszka Torun

Trzeba przyznac, ze Kokin ma cohones :) W czasie meczu odeslal go do szatni a teraz odsuwa od meczu. Oczywiscie jak sie jedzie o nic, to latwiej takie decyzje podejmowac, ale mimo wszystko naleza sie brawa za decyzje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mad.max

Nie neguję tego, że Łogaczow pojechał za ostro, zwyczajnie przesadził. Ale niestety artykuł prezentuje bardzo tendencyjnie zdanie jednej strony - tak, aby tytuł i lead brzmiały sensacyjnie. Polecam poczytaj więcej - niestety zamiast odsuwać zawodnika, trzeba z nim pogadać, pomóc wyeliminować błędy i podpowiedzieć, że np. wartałoby przeprosić poszkodowanego. Toż to jeszcze dzieciak, więc należałoby otoczyć go opieką, chyba że swoim zachowaniem dowiedzie że nie jest tego godzien. Dopiero potem karać, bo wywieranie presji na młodych zawodnikach przez działaczy, kibiców, czy ich samych już zbyt wiele razy skończyło się niepotrzebną tragedią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Rozumiem. Czytalem na innym portalu, ze Kokin musial go odeslac do szatni, gdyz mlody byl zagotowany na maksa :) Myslisz, ze przed ta decyzja o odsunieciu od sklady, nikt z nim nie rozmawial? Artykul - artykulem, lecz czytam w nim przeciez cytaty samego trenera, wiec? Masz racje, ze dobrze by bylo, aby przedstawiono inne stanowiska czy chociaz info z innych zrodel... doskonale wiem, ze media manipuluja, ale sam powiedz: czy jesli trener w czasie meczu odsyla zawodnika do szatni, ktory nie byl przeciez wykluczony do konca zawodow, to czy to jest normalne? Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
mad.max

Nie o tym artykule mówię, przeczytaj rozmowę z Korolewem. A czy mój wpis przeczytałeś ze zrozumieniem? Cytuję:"Nie neguję tego, że Łogaczow pojechał za ostro, zwyczajnie przesadził." Odniosłem się jedynie do merytorycznej zawartości artykułu, a nie do słów Kokina czy postawy Łogaczowa. Jeżeli świat miałbym widzieć zero-jedynkowo napisałbym: Kokin-dobrze, Łogaczow-źle.
Pozdro :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
mad.max

Nie napisałem, że popieram zachowanie Łogaczowa, wręcz przeciwnie - jedzie bez głowy. Napisałem o podejściu do dziennikarstwa z klapkami na oczach. Ty też je masz lub zwyczajnie nie rozumiesz tego co czytasz.

Kurna ludzie - NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.