Wątek dotyczący artykułu

Roland Garros: Simona Halep obroniła meczbola i wzięła rewanż za Rzym

Elina Switolina była o krok od awansu do półfinału wielkoszlemowego Rolanda Garrosa 2017, ale nie wykorzystała prowadzenia 5:1 oraz meczbola w drugim secie. Simona Halep uratowała się i wzięła rewanż za finałową porażkę doznaną w Rzymie.

przeczytaj cały artykuł

MH2004

Kurcze nie mogłem oglądać meczu. Ktoś wie co się działo? Bo jak sprawdzałem wynik to było 6-3 i 5-1 dla Eliny, a tu Simona wygrała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz

jak by to porownac do pilki noznej to w pierwszej polowie szczescie gralo ze Svitolina,a w drugiej z Halep
podobnie bylo z mega poziomem Eliny,ktory troche oslabl kiedy Simony wzrastal
mecz w stylu Helena mam zawal dla fanow jednej i drugiej
beda powtorki na eurosporcie to sobie obczaj
Simona k...a twoja mac juz sie wybieralem po cos mocniejszego na rozpacz,szok :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
RaFanka

Ja praktycznie od tego momentu zaczęłam oglądać! I myślę sobie, nie idę robić kawy, bo to się zaraz skończy. Teraz piję do Murraya ;) Halep zagrała niesamowicie, choć Ukrainka też grała bardzo aktywnie. Miałam wrażenie, że po Simonie spływało jak po kaczce, że jest 5:1! Wzięła i wygrała w taju, a potem tylko egzekucja! Jakbym nie oglądała, to po wyniku obstawiałabym kontuzję Eliny!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.