Wątek dotyczący artykułu

Gorzki debiut Piotra Przybeckiego. Polacy przegrali ze Szwedami

Od sześciobramkowej porażki rozpoczął pracę z reprezentacją Polski piłkarzy ręcznych Piotr Przybecki. Kadra bez gwiazd z dawnych lat przegrała ze Szwecją 27:33 w pierwszym meczu turnieju Gjensidige Cup w Norwegii. W piątek spotkanie z Islandią.

przeczytaj cały artykuł

alonso

Czegoś nie rozumiem i proszę o wyjaśnienia. Skąd przekonanie, że z tej kadry będzie w przyszłości cokolwiek? Czy reprezentacja w piłce nożnej czy siatkowej bierze młodzież i inwestuje lata żeby osiągnąć sukces ? Nie. Do kadry bierze się najlepszych w danej chwili. Jeśli to są najlepsi to współczuję kibicom szczypiorniaka w Polsce. Czuwara- w tym sezonie nie zrobił żadnego postępu w Zagłębiu. Czy zrobi postęp bo będzie grał w kadrze / jeździł na kadrę ? Wątpię. Lata sukcesów zostały bezpowrotnie zmarnowane. Popatrzcie na boiska. Gdzie dzieciaki grają w ręczną? Ile dzieciaków trenuje nożną a ile ręczną ? Znam przykłady utalentowanych młodych , którzy rezygnują z treningów bo nie mają z tego złotówki. Poświęcanie zdrowia dla niepewnej przyszłości ? A co jeśli przydarzy się kontuzja o którą w tym sporcie łatwo ? Rodzice nie chcą dokładać do interesu. Dopóki nie będzie kasy na szkolenie młodzieży i młodych w tej dyscyplinie i solidnego szkolenia w klubach to zapomnijmy o sukcesach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan 123

Do alonso:
Człowieku chyba nie masz pojęcia o temacie,na który sie wypowiadasz. To przykre,ze ludzie z tak mała świadomością komentują w taki sposób. Chyba nie do końca wiesz na jakich zasadach szkoli i uczy sie młodych sportowców. Wszystkie kadry zdobywają sukcesy dzieki starym i doświadczonym zawodnikom! Świadomość Pana, Panie Alonso jest zaskakująco zabawna. Co do Czuwary to ten sezon pokazał wszystkim,ze zasługuje na miejsce w kadrze i moze wnieść wiele dobrego. Sam fakt otrzymania nagrody odkrycia sezonu o czyms świadczy. Na przyszłość niech sie Pan zapozna z tematyka, na płaszczyźnie której tak bardzo chce pan zaimponować swoja głupota

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alonso

Nie będę odpowiadał na inwektywy. Poza obrażaniem mnie nie przedstawił Pan Panie Fan123 żadnych argumentów. Proszę przedstawić zatem zasady na jakich szkoli się młodzież w Polsce Panie specjalisto od szkolenia. Co do Pana Czuwary obserwowałem jego 2 sezony w Zagłębiu w meczach w Lubinie i wiem co mówię . Tytuł odkrycia sezonu o niczym nie świadczy. W poprzednim sezonie prezentował Się Janek o wiele lepiej. Nie wiem czego Pan broni i jakie frustracje Pan wylewasz obrażając mnie ale świadczy to tylko o Pana poziomie intelektualnym i emocjonalnym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.