Wątek dotyczący artykułu

Kolejarz Rawicz - KSM: 16 punktów Skórnickiego. Bellego i Fierlej dali gościom triumf (relacja)

KSM Krosno pokonał w meczu 9. kolejki 2. Ligi Żużlowej Kolejarza Rawicz 48:42. Najskuteczniejszymi ogniwami zwycięzców byli David Bellego (12) i Mariusz Fierlej (11). Najwięcej punktów po stronie gospodarzy zdobył Adam Skórnicki (16).

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
wanow

Kolego z nim dyskusja o jakimkolwiek temacie to strata czasu on jest ekspertem w każdym temacie.A w sumie jak wejdziesz na bardziej szczegółową dyskusje z nim to ciemniak do potęgi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
sympatyk żu-żla

Koleś jak widzę ekspertem jesteś Ty w każdej sprawie gdyż piszesz o sobie .Ja nigdy nie afiszowałem się jako ekspert,nadal tego nie robię. Ty to robisz nagminnie nadmuchany balonie .Nigdy nikogo nie oczerniam nikogo, minusów nie stawiam głupot żenady nie urządzam .Jak widać to uprawiasz wszędzie, to świadczy o Tobie jaką masz kulturę bycia jakiś jesteś ciemny do potęgi entej w każdym temacie.Dla tego dyskusja z Tobą jest jałowa ,co można podyskutować z takim prostakiem .Na tyle go tylko stać , oczernić wyzwać, postawić minusa żenujące .Dziecko drogie razem nie pasaliśmy krów ani do szkoły nie chodziliśmy nie życzę sobie Tykania ani pisania pod moimi postami.Wreszcie zrozum co do ciebie się mówi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Znalazł się kolejny znawca na tym portalu, któremu nikt nie dorasta do pięt.Znawco jak czytasz moje posty a wiem po tym że je minusujesz bo na więcej Ciebie nie stać. Nigdy się nie wywyższałem nie ubliżam napinki nie prowadzę jak to Ty robisz, Przeważnie każda Twoja prawda jaką piszesz, nie kiedy upierasz się jak osioł, jest za zwyczaj pudłem, Nie trzeba tu być mądralom lub przewidywać.Wystarczy popatrzeć logicznie, obiektywnie, na tabelę potencjał zawodniczy za razem składu. Można sobie przeprowadzić dedukcję dojdziesz do sedn sprawy za razem zdejmując różowe okulary.Zawsze trzymam się i trzymałem patrząc na sprawy obiektywnie ,nikogo błotem nie obrzucam słowo droższe od pieniądza ,przez to nigdy się nie przejechałem.Widzę jak wszedłeś tu taj miałeś sporo pracy stawiając tyle minusów. Masz kilka nicków to możesz stawiać po kilka.Dobra zabawa dla ciebie.

| Odpowiedz
blokuj
WilQu

A ty sie tak znasz że przewidujesz przyszłość? Sprawa awansu jest otwarta, nie jesteśmy faworytami ale każdy ma jakieś szansę. Trzeba dojść do play-off'ów potem sobie możecie dzielić skóre na niedźwiedziu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
sympatyk żu-żla

Nie jestem przewidujący skóry na niedźwiedziu nie dzielę bo nie ma potrzeby. Jedynie zdejm różowe okulary popatrz obiektywnie na mecze ,które się odbyły jakie się odbędą na tabelę jaka istnieje , Wtedy wyciągnij wnioski jakie są realia kto pojedzie w..PO...Krosno owszem lubię ten klub chciałby też aby jechał w1L jak najbardziej .Krosno w jakiej sytuacji się w tej chwili znajduje praktycznie nie widzę Krosna walczącego o awans do ligi wyższej.Jaka kolejność może zaistnieć na koniec sezonu w tabeli to już sam sobie poukładaj kluby.

| Odpowiedz
blokuj
WilQu

Nikt tutaj nie mówi o walce o awans, a walce ogólnie. Nie sprzedajemy tanio skóry i zawsze walczymy, nieważne o co jedziemy. Teraz jednak musze Ci kolego powiedzieć że play-off'y są w naszym zasięgu i na koniec rundy zasadniczej widze Krosno na 4 miejscu a co będzie dalej? Tego nikt nie wie i dla mnie awans do 4 będzie sukcesem zważając na gorszą sytuacje po spadku z 1 ligi. O jakich ty okularkach mówisz? Może sam popatrz obiektywnie na realne szanse poszczególnych klubów bo to chyba ty jesteś tym który wcale nie analizuje tabeli i nadchodządcych meczy tylko patrzy przez pryzmat "słabego" Krosna. O 4 miejsce będziemy się bić razem z Poznaniem i kluczowym meczem w kontekście awansu do play off'ów będzie właśnie mecz w Krośnie z Poznaniem. Ten kto zgarnie bonus ten pojedzie dalej i zważając że mamy mecz u siebie, jesteśmy w lepszej sytuacji. Więc co ty mi tu mówisz o jakiś realiach? Nie będę Ci tutaj wszystkiego wypisywał i kalulował meczy bo szkoda mi na Ciebie czasu ale proponuje lepiej przeanalizować kalendarz spotkań jeśli już chcesz się wypowiadać na jakiś temat.

| Odpowiedz
blokuj
sympatyk żu-żla

Też bym chciał widzieć Krosno w tym miejscu tabeli co piszesz.Nie jestem wrogiem Krosna.Spadek tamtego sezonu dla mnie też nie jest pocieszające .Mogło być inaczej jak by nie sędzia. Mecz z Poznaniem na własnym torze zawsze postawie na Krosno .Jest w zasięgu wygrać ten mecz. .POZDRAWIAM.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.