Wątek dotyczący artykułu

Start - Motor: Lider skapitulował po raz pierwszy. Pogrom w hicie kolejki! (relacja)

Wysokim triumfem GTM Startu Gniezno zakończyło się hitowe spotkanie 9. kolejki 2. Ligi Żużlowej. Ekipa z pierwszej stolicy Polski pokonała Speed Car Motor Lublin aż 57:33.

przeczytaj cały artykuł

мυreĸ

amon łachudr.... burka to poszukaj sobie w rodzinie !!!!!!!!!!!!!!!gdzie jest admin !!!!!!!!!!!obrażanie publiczne ....BUREK !!! oczekuje bana dla amona!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мυreĸ

Ta .Nie moja wina ze jestes cio... i ktos ci ubliża a ty udajesz ze tego nie słyszysz.Niech przyjedzie ta pa do Lublina i powie mi to prosto w twarz ze jestem burek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Jaśmin

No skoro 28 stopni, słonecznie i wiecznie to czemu ty się dziwisz ? W piątek i sobotę sporo padało więc tor przygotowany jak najbardziej regulaminowo .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.