Wątek dotyczący artykułu

Nie żyje kibic, który zasłabł na stadionie we Wrocławiu

Nie udało się uratować fana, który zasłabł na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu tuż przed meczem żużlowym miejscowej Sparty. Zawody zostały opóźnione o pół godziny, na murawie lądował ratunkowy helikopter.

przeczytaj cały artykuł

Unia.T PANY

Może niech napisze ten co wczoraj gościa określał mianem "żula" po kilku piwkach i że do takiego helikopter wysyłają to teraz ja się pytam jak ci z tą myślą palancie?! Na następny raz pomysl za nim coś napiszesz spróbuj chociaż to nie boli!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (40|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
geforc

normalnie mi z tą myślą, każdy umiera, mi np rodzice zgineli w wypadku i nikt się nie użalał, sam z siebie nie umarł, może jednak te parę piwek było, a raczej na pewno.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|50)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Watcher

Są też wady wrodzone, genetyka... Nie można diagnozować zza komputera. Zmarł człowiek i to jest przykre. Dla rodziny, bliskich i nas - znajomych i nieznajomych z trybun.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
speedman

Nie tylko nie masz serca ale i mózgu. Twój wynik 1:23. Pociszające jest to, jak wielu z nas zareagowało zwyczajnie po ludzku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Rusek - Zacisze

To od piwek się umiera? Ale ty głupi jesteś! Ja wypijam codziennie 5-6 dębowych mocnych i żyję, i w pracy daję radę, mimo że jest ostry zajeb. Twoi rodzice zginęli w wypadku, bo może jechali 150 km/h ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Unia.T PANY

No widzisz tak mają normalni ludzie którzy drogiemu by pomogli a nie jeszcze skopali a inny delikwent ma siano zamiast mózgu i wypisuje idiotyzmy zamiast wyrazić debil skruchę to jeszcze obraża innych ale cwany jest bo siedzi za klawiatura i jest bezkarny a gdyby był twarzą w twarz nigdy by tak nie pow bo by go zlinczowali to jest tzw pies zaczepno obronny zaczepia i trzeba go bronić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.