Wątek dotyczący artykułu

Policja prowadzi dochodzenie ws. pobicia kibica Legii Warszawa i obecności na meczu byłego gangstera

Sprawca brutalnego pobicia kibica Legii na środku boiska najprawdopodobniej nie uniknie odpowiedzialności karnej. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie, zajęła się również obecnością na meczu byłego członka gangu pruszkowskiego.

przeczytaj cały artykuł


RybaFiszer

Jeszcze jeden zakaz dla bandziora niczego nie zmieni. Na jego miejsce wejdzie następny , bo to jest stadionowa mafia. Prowadzą tam swoje interesy i nie interesuje ich wynik meczu. To nie są kibice. Struktury siedzą tak głęboko , że nawet sam Prezes się ich boi. Jedyna metoda , to co zrobił gubernator na Polskę Hans Frank. Zaprosił na konferencję całą elitę naukową i wszystkich wywiózł do Mauthausen Gusen ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rekrut

Podobno w Niemczech można kupić "majn kampf". Proponuję żebyś tą książkę sobie kupił i przywalił sobie nią z całej siły w głowę... Może pomoże? Jak masz mało siły, to poproś jakiegoś kolegę z dzielni... na pewno znajdzie się jakiś chętny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.