Dyskusja

Cmoknijcie mnie w.

bo Ty tak sądzisz po jednym przegranym meczu u was? ok lublin :gniezno 52:38
gniezno :lublin 44:46 taki scenariusz bedzie w po zapisz sobie.ale własciwie co mnie to obchodzi moze to ze mieszkałem 20 lat temu w lublinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pawł Gawł

Nie sądzę po jednym przegranym, ale finał będzie Gniezno - Lublin, a Gniezno lepsze jest i wygra. W Lublinie zrobią beton dla Gniezna, mecz będzie na styku, a w rewanżu baty dla Lublina i po wszystkim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Pawł Gawł

W czasie meczu w Gnieźnie było widać jakie wnioski wyciągają od początku zawodów i takie same będą przy kolejnym spotkaniu. Stasiu Burza podczas komentowania mówił co jest nie tak, a zawodnicy z takim doświadczeniem mają problemy z odczytaniem toru, proszę cię...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Jacineo LBN

Podejrzenia tez można mieć po jednym meczu Gniezna przegranym i jednym zremisowanym. Jak zrobi Lublin tor pod siebie to punkty się posypią , pewnie tak jak my w Gnieznie , tak że nikogo jeszcze nie przekreślaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.