Wątek dotyczący artykułu

Stal Rzeszów nie oszukiwała z torem. Zarzuty Orła Łódź przesadzone

W niedzielę Stal Rzeszów podejmowała Orła Łódź (41:49). Dzień przed zawodami mieliśmy małą awanturę, bo goście zarzucili Stali złamanie procedury meczu zagrożonego. Komisarz Zbigniew Kuśnierski nie podzielił jednak opinii łodzian.

przeczytaj cały artykuł


fan STALI

Panie Ślączka , zrobił Pan wiele dla klubu z Rzeszowa, jako zawodnik i trener. Ale to ze czasem błazen z Pana totalny to sam Pan to udwodnił
Sorry Janusz , ale sam sobie zasłuzyłes Po tej akcji z torem.
Przypomnij sobie:

- Pan Skrzydlewski wysłał ci Pampersy dwa lata temu - chodziło o nie doszłe zaproszenie zawodnika Orła Łódź bodaj Kuby Jamroga na Memoriał Nazimka, gdzie tydzień póżniej miał być z Orłem mecz. Janusz tłumaczył sie ze zaproszenia niebyło, ale temat i romowa była tyle że Slączka sie zreflektował ze ten tor pozna i bedzie mu łatwiej w meczu- nikt w polemike niewchodził, Skrzydlewski sie smiał tylko.
- Nastepnie w Grudniu zeszłego roku Ślączka pojechał do Pana Witolda - Oficjalnie powiedział w mediach ze był u Skrzydlewskiego zyczenia mu złozyć ( Urodzinowe , czy Imieninowe), oczywiście w takie banialuki tylko debił mógł uwierzyć , bo wiadome że pojechał tam przeprowadzac wstepne rozmowy o kontrakcie trenerskim- gdzie obecnie go realizuje
- Początek tego roku , słynna sprawa z nawierzchnią co Stachyra zostając Trenerem stwierdził ze granulacja jaka została wybrana na tor jest beznadzejna , bedzie trudna do ułożenia i zła - było to 300 ton nowej dosypanej nawieżchni wybranej za kadencji Trenera Slączki . Tu Ślączka powiedział ze nie on jest winny tego wyboru bo podpis złozył prezes Łabudzki, a reaizował to Ratusz jako własciciel obiektu. Tyle ze każdy głupi wie ze ani Łabudzki ani nikt z Ratusza granulacji niewybierał- bo nie ma o tym bladego pojęcia. Robił to pan Ślączka, jaka ma być, jaki skład nalezy dowieść, Łabudzki jako prezes wysłał i podpisał takie pismo a miasto zrealizowało.
-A teraz Ślączka robisz awanture, na temat toru? kolejna sprawa smieszna ,Tyle ze tym razem spaliłeś Ślączko wiele mostów i wiele straciłeś w oczach kibiców.
Tak bałeś sie porażki w Rzeszowie? Wiesz że połowa zespołu na mecz to juniorzy, w dodatku bez doświadczenia, to aż trzeba było takie rzeczy robić ? po komisjach były klub szarpać?
Choć za prezesm Łabudzkim nie jestem, ale prawde powiedział - ze jak sa pieniądze to nie tylko zawodnicy walą drzwiami i oknami , bo trenerzy też. Nie było kasy ześ Pan uciekł do Łodzi przed sezonem ,gdzies dogadal sie wczesniej.
Powiedzial bym ci to wszystko osobiście bo nie raz mijaliśmy sie na treningach stali
A to na koniec starsi kibice zapewne pamiętają , jak pan Ślączka banialuki opowiadał, jeszcze jako zawodnik


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GTR

Byłem na tym meczu, Ślączka ma bujną wyobraźnię. Inna sprawa, że dziś na taki tor by nie wyjechali bo by się bali zabrudzenia. Mimo że mają dmuchawce. Zawodnicy cali w błocie i okulary Staszka, to charakterystyczne obrazki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jacofan

Łodzi tez nie jest lubiany każdy kibic powie że bardzo nam żal Lecha Kędziory...
To za jego namową taki lipny skład ORŁA ...MOzecie go sobie zabrać do Rzeszowa;-))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.