Wątek dotyczący artykułu

Nowy klub dla Ronaldo. Potęga z Premier League kupi go bez problemów

Jeśli informacje się potwierdzą, będziemy świadkami wielkiego transferu. Kluby z Anglii dysponują odpowiednimi pieniędzmi.

przeczytaj cały artykuł

Maciekpoprostu

hmm, kolego może wrócimy do szkoły podstawowej, i zajmiemy się rozwojem Twojego czytania ze zrozumieniem?
"negocjacje ma rozpoczynać od kwoty 200 mln euro, a koszty kilkuletniego kontraktu piłkarza mogą opiewać na 400 mln euro"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Czyli ostatnie zdanie w tym artykule oznacza, że te ok. 150 mln euro, to jakieś 400?
Ty mi tu cytujesz coś nie z tego artykułu i myślisz, że wiesz co czytałem... Nie jesteś magikiem...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciekpoprostu

pozwól że Ci to wytłumaczę, negocjacje zaczynają od 200 mln (prawie każdy klub zawyża ceny zawodników, to jest właśnie ta negocjacja), następnie 400 mln to wynagrodzenie za kontrakt kilkuletniego zobowiązania wobec klubu, a 150 mln to oferta z Premier League.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

No to pozwól, że ja ci wytłumaczę, bo na dzień dobry chciałeś mnie obrazić, mając jakieś dziwne przeświadczenie, że ja czegoś nie rozumiem... Wczoraj rano PS napisał, że Ronaldo przejdzie za 400 mln. Nic tam nie było o tym, że to kwota wraz z uposażeniem zawodnika..., więc zamiast tworzyć historię mojego życia, skup się na tym co bazgrzą pismaki.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.