Wątek dotyczący artykułu

Zbigniew Boniek upomina Krystiana Bielika. "Piłkarze są od grania, nie dyskutowania"

- Piłkarze są od grania, nie od dyskutowania, a jak chcą dyskutować, to niech najpierw coś zagrają - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek. Prezes PZPN w ten sposób odniósł się do wypowiedzi Krystiana Bielika, która w sobotę wywołała burzę w mediach.

przeczytaj cały artykuł


mar1906

Panie Boniek. Prezesi są od wyciągania wniosków a nie od pajacowania. Panu się wydaje że ma jedyny patent na wiedzę. A tak na prawdę jest Pan średnio rozgarniętym, byłym kopaczem. Trener Dorna jest beznadziejnym szkoleniowcem i widać to było już podczas sparingów. Nie wyciągnął Pan wniosków, mimo że widać było gołym okiem jaki piach gra ta reprezentacja. Zero pomysłu i zaangażowania. Tylko dlatego utrzymuje Pan władzę w związku, bo urodził się Pan w czepku i trafił na najlepsze od lat pokolenie piłkarzy. Poza tym zapomniał Pan chyba, że miał pan jako zawodnik niewyparzoną gębę i mówił to co myśli. Co za hipokryzja krytykować teraz chłopaka, który ma 100% racji i podejrzewam, że reszta ma to samo zdanie i to wypłynie dopiero po mistrzostwach. Swoją bierną postawą wobec tej miernoty trenerskiej, spartolił Pan drugą, najważniejszą imprezę w naszym kraju. Nadal reprezentacją rządzą menadżerzy i pieniądze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.