Wątek dotyczący zdjęcia

wisus54

Polska wydawała mi się krajem wspierającym nację walczące o wolność i prawa człowieka, jednak Polska policja pozbawiła mnie złudzeń

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil Grzesiak

Myślę że do usunięcia tej kobiety przyczynił się delegat(obserwator) FIVB,ponieważ organizatorem LŚ jest federacja siatkarska i według jej zasad odbywają się imprezy.Pozatym to już nie pierwszy raz i nie tylko w Polsce miały miejsce podobne incydenty!! A Policja dostała zawiadomienie od organizatora po wcześniejszej skardze członków sztabu trenerskiego Iranu!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hack

A gdzie w tekście lub na zdjęciach masz słowo o polskich Policjantach? Interweniowała ochrona zatrudniona przez organizatora. Inna sprawa, że Policja też musiała by interweniować, gdyby zażądał tego organizator nie dając sobie rady własną ochroną. To, że FIVB i inne międzynarodowe organizacje sportowe (MKOL, FIFA, UEFA) zupełnie nie rozumieją, że nikt nikogo nie obraża takimi hasłami. Poprawność polityczna w akcji w demokratycznej, równej dla wszystkich niezależnie od płci i poglądów, Unii Europejskiej. My też to przerabialiśmy, gdy Legia została ukarana za transparent faszystowski, znak Polski Walczącej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.