Wątek dotyczący artykułu

Nowe fakty ws. mandatu dla Marcina Głowackiego na akcji charytatywnej

Informacja o ukaraniu mandatem podczas imprezy charytatywnej mistrza świata w stuncie, Marcina Głowackiego, odbiła się szerokim echem w mediach. Nowe fakty w tej sprawie przekazała współorganizatorka zbiórki, która odcina się od działań Głowackiego.

przeczytaj cały artykuł


Kazimierz Sielski

Nasuwa się pytanie jedno: czy na czas imprezy kiedy obywał się pokaz, ten odcinek jezdni był wyłączony z ruchu? Jeśli tak to mandat niesłusznie nałożony,. Swoją drogą, nie powinien odbierać mandatu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

"organizatorzy mieli wszystkie pozwolenia ...na czas parady wstrzymany został ruch a całość trasy jak i samą paradę zabezpieczała policja i służby miejskie ... co faktycznie nadało jej status "drogi specjalnej".
Jeśliby uznać winę Korzenia to należało by ukarać wszystkich uczestników parady którzy jadąc równolegle do siebie całą szerokością drogi zajmując dwa pasy, nie zwracając uwagi na znaki pierwszeństwa przejazdu, oraz podwójną ciągłą wielokrotnie dopuścili się złamania przepisów ruchu drogowego i stanowili zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Idąc dalej tym torem należało by im przedstawić - również z racji faktu, iż była to zorganizowana akcja - zarzut udziału w grupie przestępczej :)
-
Dla mnie jako mieszkańca Ząbkowic Śląskich cała sytuacja ( z racji tego, iż znana jest mi specyfika parady motocyklowej organizowanej przy okazji zlotu MotoFrankenstein), jest absurdalna i z całą stanowczością stwierdzam że ukaranie mandatem w jej warunkach jej uczestnika jest całkowicie bezpodstawne i nie uzasadnione "
PS.
dla p. Kalińskiego brawa za wpisy a jeszcze drugie - za link!)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.