Wątek dotyczący artykułu

Adrian Miedziński jest zagrożeniem dla siebie i innych. Powinien zostać przebadany

- Patrząc na to, co wyprawia w tym sezonie Miedziński, nie mam wątpliwości, że przydałyby mu się solidne badania, z EEG włącznie - mówi doktor Piotr Stencel z zespołu medycznego PZM, dodając, że powinien to zrobić dla siebie i dla rywali z toru.

przeczytaj cały artykuł

obserwator SE

Powiedzieć Ci co tu widać? Widać jak Doyle poszerza tor jazdy aby z większą prędkością wejść w łuk, co miało zapobiec wyniesieniu go na dużą przy wyjściu z tego łuku - standardowa procedura jazdy na toruńskim torze. A teraz najważniejsze - Doyle jedzie przynajmniej o pół motocykla z przodu i nie robi żadnego ruchu głową w prawo, co oznacza, że nawet nie widzi zbliżającego się do niego i w pewnym momencie pikującego w jego bok Miedzińskiego. Konkluzja: ewidentny błąd Miedzińskiego, jakich wiele już w tym sezonie. Można by powiedzieć, że kopia kilku jego innych wyczynów, tylko na różnych fragmentach toru. Klient nie potrafi ocenić odległości i przecenia swoje możliwości. Na litość boską ludzie z Torunia przestańcie się już kompromitować - wszyscy poczynając od sędziego, weryfikatora pracy sędziowskiej, komentatorów w TV i 99% procent userów na forum widzi jego winę, tylko Wy nie. Nie róbcie z siebie pośmiewiska i przyjmijcie do wiadomości, że gość się nadaje na poważne badania, których prawdopodobnie nie przejdzie (jeśli do nich dojdzie).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TRN Speed

Ciekawe, bo ja patrzę na powtórki i widzę DOYLE'A jak nie opanowuje motocykla na koleinie (wolę tak myśleć, niż zakładać ze zrobił to celowo) i leci tylnym kołem na jadącego swoim torem Miedziaka, NIE PRÓBUJĄCEGO jakoś specjalnie zakładać czy ścinać. Jak to było niżej - gdyby Miedziak pojechał z Dudkiem tak jak Doyle z Miedziakiem, rozbiłbyś z emocji telewizor. A co do komentatorów i "ekspertów" ehhh... aż nie chce mi się kolejny raz pisać. Jabłoński krzyczący "bandytyzm" w chwili zdarzenia, bez żadnego obejrzenia powtórek itp, narzucający innym swoją ocenę zdarzenia. Inny "ekspert" Ostafiński brrrr.... dzisiaj jedzie po nas, ale parę miesięcy i karta się odwróci..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator SE

Potrafisz być obiektywny i wymienić wszystkich pozostałych, którzy wypowiedzieli się w tym samym negatywnym tonie na temat jazdu Miedzińskiego? Czy też prościej i wygodniej Ci wymienić tylko ogólnie zlewanego na tym forum Jabłońskiego i Ostafińskiego (którego ja akurat nie miałem na myśli)?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
TRN Speed

Zawsze staram się być obiektywny i zawsze dopuszczam, że mogę się mylić. Ale zawsze też staram się myśleć i samodzielnie wyciągać wnioski. Mam wymienić ekspertôw, ale pomijając tych niewygodnych dla Ciebie, a którzy w tej formie występują w nc+? Bo tak łatwiej dopasować rzeczywistość do tezy? Spadam, pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
TRN Speed

Zawsze staram się być obiektywny i zawsze dopuszczam, że mogę się mylić. Ale zawsze też staram się myśleć i samodzielnie wyciągać wnioski. Mam wymienić ekspertôw, ale pomijając tych niewygodnych dla Ciebie, a którzy w tej formie występują w nc+? Bo tak łatwiej dopasować rzeczywistość do tezy? Spadam, pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
as35

I Miedziński odbija się od niego jak piłka od ściany? Doyl poszerza aby szybciej wejść w łuk? Z podniesionym kołem? Reszta zawodników (2 z przodu) ciasno wchodzi. A jeden poszerza. Doyl widział Adriana na linii mety - są na równi. Od tego momentu Doyl jedzie w prawo a inni w lewo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
dozi4

Nic dodać , nic ująć . Rzeczowa analiza zdarzenia na torze. Oglądałem wielokrotnie powtórki tego biegu. Dodam , że szczerze kibicuję jednej i drugiej ekipie i bywam na meczach w Zielonce i Toruniu ( moja rodzina połowicznie zamieszkuje okolice Zielonej Góry i Torunia ). Przy okazji rzyczę szybkiego powrotu na tor obydwu poszkodowanych ( w pełni zdrowych fizycznie i psychicznie ).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Sznycel

Tak są. Koledzy z Zielonej Góry w związku z tym że nie mogą dojść do porozumienia z kolegami z Torunia, uznali, iż na potrzeby kontynuowania dalszej dyskusji na równym poziomie, wybudują zajezdnię tramwajową.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.