Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Dlaczego wysłałem Miedzińskiego do lekarza (felieton)

Święte oburzenie wśród toruńskich kibiców, i nie tylko, bo napisałem, że Adrian Miedziński ma problem i powinien się przebadać. Dla dobra swojego i rywali z toru. Zdania nie zmieniam, ale myślę, że kilka słów wyjaśnienia się należy.

przeczytaj cały artykuł

JuDiN

Panie Darku, a może skrobnie Pan jakiś artykuł jak przed sezonem bawił się Pan we wróżke i nie dawał Wlokniarzowi żadnych szans na utrzymanie? Ciekawe jakie teraz ma Pan zdanie w tym temacie? Ani z Pana dziennikarz ani Nostradamus, może zajmie się Pan hodowlą jedwabnikow? :)pewnie na tym też się Pan zna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xman2200

Badz obiektywny. Nikt nie mógł przewidzieć wypadku Golloba (który dla Grudziądza był czymś więcej niż tylko dostarczycielem punktów) oraz tak fatalnej postawy Torunia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JuDiN

No właśnie,dlatego uważam że takie typowanie przed sezonem jest bez sensu, Pan D zrobił cała tabelę kto mistrzem a kto spadnie, pisałem że jedna kontuzja,pogoda itp i te typy można sobie w d..wsadzić.Jak można być pewnym kto spadnie? To bez sensu i teraz się to potwierdza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.