Wątek dotyczący artykułu

ROW - Unia: Horror w Rybniku dla Byków! Defekty odebrały wygraną Rekinom (relacja)

Ogromne emocje w zaległym spotkaniu 7. kolejki PGE Ekstraligi! Po horrorze, Fogo Unia Leszno pokonała w Rybniku miejscowy ROW 46:44. Bohaterem Byków został Emil Sajfutdinow.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
K.S.ROW

No przekonałem się jakiś czas temu... Typowy januszowy troll z deszczna !
"Widział" mecz na SyFach i się mądrzy !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
K.S.ROW

Miałcz? Mogę porażkę przyjąć na klatę ! Bez obaw, ale jak byście wygrali jako drużyna, a nie jako ....kuśmierz !!!! Tyle i aż tyle !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszczyński fan

Jakbyś przyjął na klatę to byś nie pisał tych wypocin.? Nie byłeś na meczu to nie wiesz jak było. Ka byłem i Unia wygrała bo.się lepiej na ostatnie 7 biegów dopasowała. Tyle w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
K.S.ROW

Ciebie boli internetowy kibicu???
Zawsze wiedziałem, że to co piszesz to brednie wyssane z palca, ale byc prawdziwym kibicem, TO CIĘ PRZERASTA !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Leszczyński fan

No właśnie akurat jestem w Rybniku i widziałem. Unia się dopasowała i była lepsza i tyle. A Row ? Wiadomo będzie się tłumaczył i posyłać swoje żale. Byli słabsi i.tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Leszczyński fan

Oj będzie bolało i to długo widzę ? Kończę bo wracamy i wódka się leje , a ty pocieszaj się dalej , tylko to ci zostało a na meczu nie byłeś bo nie pisałbyś takich bzdur , tylko gratulował lepszym żegnam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.