Wątek dotyczący artykułu

Vive Tauron i Orlen Wisła znów w zagrają w elicie Ligi Mistrzów

Europejska Federacja Piłki Ręcznej ogłosiła listę drużyn, które w sezonie 2017/2018 roku będą występowały w Lidze Mistrzów. Wśród najlepszych znalazły się dwie polskie ekipy - Vive Tauron Kielce i Orlen Wisła Płock.

przeczytaj cały artykuł


Yves

" Dzięki dobrym wynikom zarówno kielczan, jak i płocczan [...]" xD


Szkoda Montpellier, ale zajęli 3 miejsce w lidze za PSG i Nantes, jest w tym jakaś sprawiedliwość. Aczkolwiek bez Doleneca (i Fabregasa?) mogą się prezentować sporo słabiej niż w minionym sezonie :)


Swoją drogą mogliby panowie z EHF zrobić jakiś stały mechanizm, że zwycięzcy C/D awansują sezon później do grup A/B za ostatnią drużynę z rzeczonych. Wtedy nawet mecze na dole stawki pod koniec fazy by dostały ognia.
Popieram więcej sztywnych, jasnych reguł, a mniej uznaniowości i politycznych rozgrywek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

I mnie zaczyna po ludzku 'nudzić' obecna formuła Ligi Mistrzów. Co sezon maksymalnie dwie zmiany (jak ktoś inny w lidze wygra Mistrzostwo), w tym sezonie zobaczymy Aalborg i Nantes kosztem Bjeringbro i Kadetten. Z góry wiadomo, że PSG z Nantes nie spotkają się w grupie tak jak Vive z Wisłą, Lowen z Flensburgiem czy Veszprem z Szegedem, czyli grupy będą prawdopodobnie wyglądać niezwykle podobnie. W tym sezonie chciałbym zobaczyć Wisłę z Brześciem, Zagrzebiem, Celje w grupie. Taka weryfikacja, gdzie sportowo obecnie znajduje się ten klub. Powinni zrobić dużo większą rotację ewentualnie wrócić do starej formuły, która gwarantowała pewną zmienność w grupach. Ta obecna formuła w takim układzie jest po prostu nudna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

Zgadzam się w 100 procentach. Na pewno znów będą pojedynki Veszprem z PSG albo Barcą, może nie w tym roku ale w następnym to już będzie nuda. Teraz jest 28 zespołów w Lidze Mistrzów, mogliby zrobić 4 grupy, ewentualnie 8 i zwiększyć liczbę zespołów do 32 i coś na wzór piłki nożnej, lecz wtedy byłoby mniej meczów w grupach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.