Wątek dotyczący artykułu

Ostrovia - Start: "Łut szczęścia, mądra jazda i się udało" (komentarze)

Dzięki podwójnej wygranej w ostatnim biegu TŻ Ostrovia pokonała na własnym obiekcie GTM Start Gniezno 46:44. - Takie mecze trzeba załatwiać w czternastym wyścigu - powiedział trener gospodarzy, Mariusz Staszewski.

przeczytaj cały artykuł

ostrowianin2

Śmiem stwierdzić że Masters był nie do ugryzienia objezdzal rywali i to z dużym wyprzedzeniem, jabol był liderem u siebie a tu u nas Masters taki sport...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Byłem na tym meczu i Masters był jak najbardziej do ugryzienia przez Mirka i Marcina z którymi się tasował na dystansie :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Cześć witam cię i GRATULUJĘ ZWYCIĘSTWA zasłużyliście Masters zrobił różnicę zrobił miejsce Sówce w 15 biegu bo Mirek i Eduard dobrze wyszli z pod taśmy naprawdę świetne ściganie aż się wierzyć nie chce że to 2 liga :)

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Nowacki w półfinałach z Lublinem może zrobić wam taką różnicę że awansujecie do finału ligi też prawda chłopak pojechał świetnie :)

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Wszystkie bonusy są nasze na wyjazd jedziemy do Poznania i Opola gdzie nie będzie kłopotu z wygraną o co ci chodzi w Ostrowie macie w palnik mają dobrą juniorkę Elis za Sucheckiego i jeszcze powalczą z wami o bonus :)

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Też się cieszę że tak się ten sezon Startowi ułożył i można się pośmiać "faworytom" przed sezonowym :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
UnrealGno

Witam. A dlaczego nie można wspominać? Gniezno ma już bonusy na dwóch najsilniejszych (przed sezonem) drużynach. Więc z resztą bonusów powinno być znacznie łatwiej.

| Odpowiedz
blokuj
FeciuStartGN

czlowieku obu faworytow ligi odprawilismy z bilansem +22 punkty zarowno Ostrow i Lublin 57-33 i 44-46 identyczne wyniki. Widac ze jestesmy ten metr przed Wami

| Odpowiedz
blokuj
karol3414

Amon, przecież Wy też byliście zaliczani do faworytów, a nawet z końcem transferów Wy i Lublin bardziej niż my.
Tak czy siak, gratuluję bonusa. Fajnie, że przyjechaliście taką grupą bo jeszcze tylu przyjezdnych nie widziałem w tym roku :). Na ten moment jesteście nie do pokonania, ale play-offy to już druga bajka. Oby dwumecz był ciekawszy jeśli przyjdzie nam znów z Wami się spotkać.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Masz racje o ile dobrze pamiętam już w Listopadzie 2016 Rafael po zakończeniu okienka transferowego oficjalne poinformował że Start Gniezno będzie walczył o awans do Nice PLZ ps dlaczego tak kiepsko dopingujecie swoją drużynę wczoraj naprawdę walczyli jak lwy a na trybunach Ostrowskich cisza ?

| Odpowiedz
blokuj
karol3414

Starzy kibice się po tych wszystkich aferach wykruszyli, a młodzież dopiero się uczy. Ale ostatni bieg dali radę. Dodatkowo muszą chyba pogadać ze spikerem bo widać, że się nie zgrywają. DJ też mógłby trochę pomyśleć i widząc, że kibice zaczynają coś skandować to wyciszyć muzykę, bo ściganie się z nagłośnieniem jest bez sensu.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Ogólnie ci powiem że jestem bardzo zadowolony że pojechał do was na mecz pierwszy raz w życiu macie fajny stadion dobrze się ogląda no i nie było żadnych defektów ,fauli,taśm byliście lepsi tego dnia i tego wam Gratuluję co do kibicowania to publika u was się wyrobi bo wasi zawodnicy naprawdę zasługują na porządny doping :)

| Odpowiedz
blokuj
BATS

Uwazam Amon ze mecz w Opolu będzie bardzo trudny naprawdę.
Nie licze tam wygranej aczkolwiek może się uda. Jest Giza i Woelbert czyli najlepsi zawodnicy w lidze razem z Nowakiem. Są też Gomolski i Łopata którzy u siebie dibrze jadą będzie ciezko, zobaczymy.
W kazdym razie bonus na pewno.
U siebie z Ksm i Rawiczem to wiadomo ;) W Poznaniu tez oczekuje zwycięstwa. Nie sa az tak silni jestesmy w stanie spokojnie tam wygrac. Jak dla mnie Amon te 10pkt Start ma murowane, na bank.
Jakby się udalo w Opolu no to 12;))

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Masz racje mecz w Opolu będzie kluczowy no i Ostrovia musi wygrać z Motorem Lublin i przegrać w Krośnie i mamy 1 miejsce przed play off :)

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Ciągle błaźnie sapiesz do Ostrowa.., masz jakiś kompleks ? Jak masz problem to walnij se główką w ścianę..

| Odpowiedz
blokuj
profesor fermann

Może czas byś sobie odpowiedział na pytanie czy jesteś normalny turbotrollu skoro szarpiesz się ze wszystkimi. To że nie masz kobiety i mieszkasz że starymi to nie powód by wszystkich dookoła opluwac

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Jak to pisałeś chyba patrzyłeś w lusterko. To przecież ty założyłeś sobie to konto ,żeby hejtować Ostrów. Wchodzisz też na mój profil i dajesz minusy w każdym wątku. Musisz być z siebie dumny haha . Skoro tyle wiesz o byciu samemu i mieszkaniu z rodzicami, to pięknie opisałeś swój problem życiowy. Udaj się do swojego mentora tomasza z rowu on ci na pewno pomoże. Na koniec ... "Może czas byś sobie odpowiedział na pytanie czy jesteś normalny turbotrollu " sedno sprawy... odpowiedz sobie na to pytanie.. czy jesteś normalny

| Odpowiedz
blokuj
profesor fermann

Jak to pisałem to oglądałem tv i ciebie w roli głównej w programie wybacz mi. Sens istnienia tego konta wyznacza karmienie ciebie jako trolla.skoro dajesz lajki i minusy to nie znaczy że inni tak robią

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Fakty kontra ty.. ty masz ponad 400 danych lajkow.. ja mam danych 7.. Oczywiscie pojawianie sie twoich wypocin i miunusow u mnie to czysty przypadek... Przypadek to slowo klucz przy twoim poczęciu..

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Dzięki! Wygrałem dzięki tobie flaszkę. Założyłem się z kumplem. On twierdził ,że nie jesteś aż tak głupi ,żeby nadal pisać...

| Odpowiedz
blokuj
profesor fermann

Spoko luz.
1. Ty nie masz kumpli co najwyższej kochanka
2. Flaszka kaszki się nie liczy
3. Ja wygrałem cała kratę. Twierdzilem że pogryziesz się w ciągu 5 dniu z 30 kibicami i zrobiłeś to !
Wielkie dzięki !!!!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Jaśko

Rzygać się chce kolego na te twoje wypociny co wypisujesz.....Sam się wydajesz z tego że masz wakacje.....Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Bartazz_G-no

Zasłużyli? Wygrali i to ledwo z wielkim fuksem. Już ostatecznie sprawiedliwym wynikiem byłby remis ale dobrze jest. Gniezno w tym roku w 2 lidze jest najmocniejsze i to się liczy. Brawo Start!!

| Odpowiedz
blokuj
hmm

oj dziecko dziecko.. fuksem ? Opowiadaj dlaczego FUKSEM . Raczej to wy mieliście szczęście ,że dzisiaj zawiódł Suchecki i Dolny..

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Nie zgadzam się z tobą nie było żadnych fauli żadnych defektów lub taśm Ostrovia była minimalnie lepsza trzeba to uszanować !

| Odpowiedz
blokuj
Bartazz_G-no

Bardzo cieszę się, że się ze mną nie zgadzasz. Twierdzę jednak, że Gniezno jest dużo lepszą drużyną od Ostrowa i co niektórzy nie mogą się z tym pogodzić.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Bo był lepszy ale nie że w każdym biegu 30 metrów jechał przed rywalami co więcej i Mirek i Marcin jechali przed Mastersem wyniku walki na torze :)

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Jechali przed ale nie dojeżdżali .. Masters pojechał na swoim poziomie W KOŃCU .. widać kara finansowa jaką dostał ( w zawieszeniu) zrobiła swoje.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Klasa jak Lambert z Lublina my mamy wyrównany skład ale takich perełek jak Masters czy Lambert nie mamy ale z drugiej strony Eduard i Oliver zawsze znajdą czas na Polską ligę co do dwóch wymienionych panów napisać nie mogę :)

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Jeszcze wiele ciekawych rozwiązań może być w lidze.. a co do Mastersa ,to jak pisałem wcześniej ... ma "straszaka" w postaci kary finansowej i to nie małej... Tak więc pewnie teraz choćby na nogach a dotrze na mecz

| Odpowiedz
blokuj
AMON

W play off obecność Mastersa w meczach z Lublinem obowiązkowa no i lepsza juniora dacie radę a w Finale będzie czekał mój ukochany Start Gniezno :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.