Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże - Unia: Defekt na prowadzeniu pozbawił nas remisu (komentarze)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Grupę Azoty Unię Tarnów 32:28. Paweł Baran żałował tego, że jego zespołowi nie udało się przywieźć remisu szczególnie, że defekt na prowadzeniu miał Kenneth Bjerre.

przeczytaj cały artykuł

Skam

Remis to wynik który winien widnieć na tablicy wyników. Nasz pech i dużo szczęścia Gdańszczan w tym spotkaniu. Szkoda że nie dokończono zawodów bo słońce zaczęło wychodzić i z piętnaście, dwadzieścia minut prac i tor byłby do jazdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Skam

Ja nie płacze. Zwłaszcza po niedokończonym meczu nie ma co się smucić. Napisałem swoją opinie. Baran miał dużo racji w tym co powiedział że: ,,Defekt Bjerre zabrał nam lepszy wynik". Bo z 3:3 zrobiło się 5:1. Szkoda tych punktów bo wtedy byłby tylko jeden punkt różnicy. Słońce zaczęło wychodzić, to nawet jakby godzinę trwały prace na torze to po takim czasie można by kontynuować mecz. A później pewnie trzeba by było jeszcze polewaczką wyjechać żeby tor zrosiła. Podobnie było w meczu z Orłem w Tarnowie do dziesiątego biegu jechaliśmy średnio a nawet słabo a w kolejnych trzech wyścigach wygraliśmy je drużynowo. Cieszcie się, bo jak przyjedziecie do Tarnowa to mecz nie będzie tak łatwy jak wczoraj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.