Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Galewski. Szlaką pisane: Jak Grudziądz pokochał się z Ostrowem. Tajemnica cudu w Częstochowie (felieton)

MRGARDEN GKM niespodziewanie zremisował w Częstochowie i wrócił do gry o utrzymanie. Grudziądzanom może się udać, bo Get Well puchnie coraz bardziej, a u nich wrócił entuzjazm, który może być paliwem na najbliższe mecze.

przeczytaj cały artykuł


hmm

Autor artykułu pisząc o Gomólskim zapomniał o ważnej kwestii. Adrian w niemczech reprezentował nasz kraj.. zarząd klubu z Ostrowa prosił grudziądź o przesunięcie godziny rozpoczęcia meczu. Fijałkowski nie zgodził się , choć tak chętnie ciągle mówił o zachowaniu fair play.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Dodać należy, że przełożenie z należało nam się z automatu, ale klub z tego zrezygnował bo bez Adriana dalibyśmy i tak radę Grudziądzowi (który wtedy był słabiutki, a na przyczepnych torach to już całkowicie). Pech jednak chciał, że po terminie w którym mogliśmy bez gadania skorzystać z przełożenia meczu, nasz skład został osłabiony kontuzjami wobec czego poproszono Grudziądz o przełożenie meczu, na co się nie zgodzili. Chcieli po prostu skorzystać z okazji. W żużlu nie ma fair-play. Nadmienię jeszcze, że mecz był opóźniony z powodu wrzucanych przez kibiców kibiców serpentyn na powitanie i ich sprzątania. Klub został za to ukarany, kara została zapłacona, a Fiałkowskiemu to zwykła szuja.
Co do Grudziądza jako klubu zaś, to kochać się nie musimy, ale skoro dwie strony mogą odnieść korzyść to czemu mamy sobie nie pomóc? My potępiamy tylko sytuację i winnego jej Fiałkowskiego, a nie kibiców GKM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.