Wątek dotyczący artykułu

Szymon Sićko zagra w Bundeslidze

20-letni lewy rozgrywający Szymon Sićko zagra w przyszłym sezonie w ekipie beniaminka Bundesligi TV 05/07 Hüttenberg. Zostanie tam wypożyczony z Vive Tauronu Kielce, do którego trafi 1 lipca.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Strategia Bertusa jest najlepszą jaką można objąć. Jest młody, zdolny zawodnik? Dostaje telefon z Vive, propozycja krótka - podpisujesz z nami kontrakt na 5 lat a my ci załatwiamy solidny klub za granicą, żebyś mógł się ograć i pokazać. Ci co chcą wyjechać zawsze na to pójdą. Sami nie mają siły przebicia, żeby taki klub z Bundesligi się nimi zainteresował. Wisła z kolei niby jest opcją atrakcyjną, ale po pierwsze ciąży na niej ogromna presja wyniku, po drugie dalej gra się w tej samej, słabej lidze, po trzecie Płock nie jest zbyt aktywny na rynku transferowym, a i możliwości wypożyczania za granicę chyba nie za bardzo są. Idea wypożyczeń będzie prawdopodobnie rozwijana w kolejnych latach, jak powiąże się to z powstaniem SMS-u w Kielcach to perspektywa dla takich młodych graczy jest dobra. Może więcej dzieciaków skusi się na ręczną, przynajmniej w Świętokrzyskim. Największym atutem Wisły jest w tej chwili Przybecki, który jako trener reprezentacji ma spory wpływ na młodych graczy i może ich namówić do gry w Płocku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HANDBALL PL

A czy Gdańsk ma damski SMS albo Płock męski? Nie, wiec czemu akurat w Kielcach miałby być damski i męski? Dobrze by było ale mnie ma w Polsce łączonego SMS dla kobiet i mężczyzn w piłkę ręczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ukassiu

No wiem o tym i moim zdaniem wszystkie 3 powinny byc łączone. Latwiej zrobic 1+1 niz kazdy osobno, a dalej 1 dla kobiet i 2 dla mężczyzn to bardzo mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
EQ Iskra

Tego nie wiem, ale SMS to twór związku piłki ręcznej, klub Vive być może zostanie patronem projektu, być może część kadry będzie złożona z pracowników Vive, ale to związek podejmuje decyzje. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poszerzyć profil o dziewczyny w przyszłości, jeśli projekt wypali. Jeśli ja miałbym obstawiać, to powiedziałbym, że wynika to po prostu z małego zainteresowania piłką ręczną kobiet. Ja osobiście nie mogę się przemóc, żeby to oglądać a wierz mi próbowałem. Nie chcę nikogo urazić, ale różnica poziomu (wynikająca z naturalnych różnic fizycznych) jest tak gigantyczna, że mnie - kibica przyzwyczajonego do męskiej odmiany tej dyscypliny, ta gra po prostu irytuje. Nie zmienia to faktu, że w Kielcach jest duży potencjał, żeby wyłapać kilka zdolnych zawodniczek a SMS by to ułatwił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Ukassiu

Powinien powstać tym bardziej, ze w Kielcach bedzie teraz ekstraklasowa drużyna kobiet. Z danych gus z 2014 liczba trenujacych kobiet i mezczyzn pilke reczna jest taka sama. Łącznie ok. 60tys.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Marco Polo

Nie sądzę, aby Płock nie robił podchodów pod Sićkę... Liczy się skuteczność w działaniu bieżącym i myślenie o tym co będzie jutro. Krótko mówiąc , mam wizję , mam plan , mam cel.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Mamy na chwilę obecną Tomka, Dana, Obradovicia więc dla Sićki miejsca by nie było, a na wypożyczenie do fajnego klubu by nie poszedł bo kto miałby go tam wysłać? Zieliński do spółki z panem z zielonej koniczyny?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Złoty Bogdan

Ponoć robił, ale jak się chłopak dowiedział, że Bertus mu się przygląda, to z Wisłą nawet nie chciał gadać. Na nafciarkach tak pisali :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.