Wątek dotyczący artykułu

Morale w Toruniu zatrważająco niskie. Greg Hancock nie ma sposobu na wyjście z tej sytuacji

Get Well Toruń przegrał ósmy mecz w sezonie. Porażka 41:49 z Betardem Spartą Wrocław pokazała, że Anioły oprócz rywala, zmagają się także same za sobą.

przeczytaj cały artykuł

viva UL

Toruń w tym roku leży i robi pod siebie,żadne zaklęcia i wyliczenia tego nie zmienią.
Skoro sami zawodnicy otwarcie o tym mowią to nie ma czego bronić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
viva UL

unja powiadasz?Pobierasz gdzieś u kogoś nauki pisania czy czysta złośliwość?
My mieliśmy rok temu wy teraz.
Czyja sytuacja gorsza oceń sam.
Nie ryczeliśmy tylko wzięte na klate i jedziemy dalej-z powodzeniem zresztą.
Nie możemy całe życie wpiexdalać sushi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Chcesz byc wiarygodny, to pisz w liczbie pojedynczej a nie mnogiej :) Widzialem wielu leszczynskich userow, ktorzy wieszali psy na klubie i Skorze oraz zapowiadali, ze na stadionie ich nie zobacza. Widac po frekwencji, ze nie klamali xD
Ps.
Zwracajac komus uwage na temat pisowni, samemu nalezaloby by pisac poprawnie! Np. zwroty grzecznosciowe piszemy wielka litera :)

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

Piszę o wielu nie o wszystkich.
Frekwencja jest barometrem kibicowskich nastrojów-teraz Wy to przerabiacie.
P.S.Staram się nie popełniać błędów.
Dostosowałem się do poziomu adresata.
Gdybym był złośliwy to wytknąłbym
"drabanie bródki" ale nie jestem więc nie wytykam Panie Miodek ;))
Udanego dnia :)

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Sek w tym, ze jestem swiadomy, iz Miodkiem nie jestem, dlatego bledow nie wytykam :) Zwrotow grzecznosciowych uzywam jednak nawet w stosunku do trolli i hejterow. Milego dnia

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.