Wątek dotyczący artykułu

GKM chwyta się wszystkiego. Przed meczem ze Stalą dwie wizyty psychologa

MRGARDEN GKM Grudziądz postanowił pomóc swoim juniorom, którzy jak na razie jadą fatalnie. W ramach eksperymentu zawodnicy porozmawiali z psychologiem i okazuje się, że na jednym razie się nie skończy.

przeczytaj cały artykuł


malin1976

Zimą przed transferami dajcie psychologa Fiałkowskiemu , Cichorackiemu i Kempińskiemu . Tuszkowskiemu nie jest potrzebny bo on kawę reszcie parzy . Tej zimy wymiana Golloba na Lindgrena albo innego zawodnika jadącego zarówno u siebie jak i na wyjeździe była ważniejsza niż wywalenie ogromnej kasy na juniora bez talentu i wzmocnienie tym samym klub walczący tak jak my o byt w tej minildze . Lindgren , Buczek , Okoń , Antonio , Artiom , Pieszczek oraz Rujner i Trzensiok oczywiście jedynie do czasu zdania licencji przez Lotarskiego bo po tym wydarzeniu zdanie sprzętu i koniec kariery . A zawodnicy w tym sezonie jadą całkiem niezłe wyjazdy , jedynie w Rybniku mogłoby być lepiej ale tam Antonio jechał jeden bieg za mało a Okoń jeden za dużo więc sami sobie nie dali szansy na więcej :) Mamy czwórkę niezłych zawodników na dziś i Okonia który coś tam zawsze dołoży u siebie a na wyjazdach i tak powinna wchodzić za niego taktyczna o ile nie zrobi tego co udało mu się zrobić w Czewie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.