Wątek dotyczący artykułu

Osiem klubów z licencją na grę w PGNiG Superlidze. MKS Kalisz dołączy do ligi

Osiem z szesnastu klubów ubiegających się o grę w PGNiG Superlidze otrzymało licencję na występy w rozgrywkach 2017/18. Nie ma wśród nich Vive Tauronu Kielce. Do zmagań dołączy MKS Kalisz. Kolejne decyzje zapadną 12 lipca.

przeczytaj cały artykuł

handballer

Ktoś wyjaśni mi dlaczego Vive zalega z wypłatami zawodnikom i skąd ta 2mln dziura w budżecie, którą znowu muszą łatać z kasy miasta? Czy to po prostu zagrywka Berta żeby podnieść w prosty sposób budżet klubu czy może jest coś na rzeczy? W ubiegłym roku sytuacja była taka sama.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maag

Myślę, że to technika negocjacji z miastem - przeczytaj co niżej powiedział sam Bertus w jednym z ostatnich wywiadów:

W ciągu 15 lat prezesury tylko dwa razy, w ubiegłym i bieżącym roku, poprosiłem miasto o dodatkowe wsparcie. Chciałbym, żeby to, na jakich zasadach miasto dawało nam pieniądze, było ustalane z góry, żeby nie było potrzeby takich zabiegów z naszej strony, jak w dwóch ostatnich latach, żeby wcześniej było wiadomo, ile dostaniemy i jakie zadania w zamian mamy wykonać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RNL

Odpowiedz jest stosunkowo prosta - zawodnicy na koniec sezonu otrzymuja premie za osiagniete cele i te premie sa wyplacane w innych terminach niz comiesieczne pobory a regulamin ligi wymaga tzw. "zerowego bilansu" .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.