Wątek dotyczący artykułu

Osiem klubów z licencją na grę w PGNiG Superlidze. MKS Kalisz dołączy do ligi

Osiem z szesnastu klubów ubiegających się o grę w PGNiG Superlidze otrzymało licencję na występy w rozgrywkach 2017/18. Nie ma wśród nich Vive Tauronu Kielce. Do zmagań dołączy MKS Kalisz. Kolejne decyzje zapadną 12 lipca.

przeczytaj cały artykuł


Maag

Oczywiście że tak. W jednym z wywiadów sprzed roku lub dwóch, Bertus wyjawił, iż znaczną część wynagrodzenia zawodnicy otrzymują po sezonie w postaci całorocznej premii za osiągnięte cele. Wspomniałem niżej o technice negocjacji z miastem dlatego, gdyż przypuszczam że w razie zatoru finansowego u jakiegoś sponsora, majątek osobisty Servaasa (upublicznia go corocznie Echo Dnia) pozwoliłby mu "założyć" brakującą kwotę. Tylko że wtedy, po fakcie, nie wiem czy udało by się uzyskać od miasta jakieś pieniądze. A premia od miasta za promocję i marketing w Europie, należy się Vive jak przysłowiowemu psu buda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handballer

Dopiero dzisiaj przeczytałem jego wypowiedź więc rozumiem. Na pewno bardzo dużo spokoju zawodnikom, prezesowi i samym kibicom daje fakt, że Vive ma wszystko zaplanowane do 2021 roku czyli z wyprzedzeniem 4letnim co jest dla mnie szokiem, oczywiście pozytywnym:) ma ten Bart "łeb na karku" i zna się na biznesie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.