Wątek dotyczący artykułu

Wimbledon: Agnieszka Radwańska i Magda Linette poznały rywalki

Agnieszka Radwańska i Magda Linette znalazły się wśród 128 nazwisk ulokowanych w drabince wielkoszlemowego Wimbledonu 2017, trzeciego tegorocznego turnieju tej rangi.

przeczytaj cały artykuł

trab

Wybiera się może ktoś z forumowiczów oglądać mecze na żywo? Ale na takie prawdziwe żywo, w Londynie, na trybunach. Albo był kiedyś i ma jakieś doświadczenia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
delfi27

Ja sie wybieram, choć będziemy w Anglii dopiero od środy 5.07. Próbowałam się dostać tam w roku 2013, ale będąc w kompleksie Wimbledon około 10 rano miałabym szansę dostać się na jakiś kort gdzieś o godzinie 18. W tym roku będziemy tam już o 6 rano i będziemy stać w kolejce. Bilety kosztują wtedy około 15 funtów, ale nie wiadomo gdzie się człowiek dostanie. Jestem też zgłoszona do biletów, które można kupić dzień wcześniej, ale wtedy cena biletów sięga 70 funtów. Jest też loteria, na którą można się zgłosić i otrzymać 1 bilet (oczywiście odpłatnie), ale nie zostałam wylosowana od roku 2012.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz

kiedys rozkminialem wejscie tam i jak dla mnie za duzo niewiadomych,za duzo wyrzeczen,wymagan,nie mozna miec stronniczych napisow na koszulce,wbiegac na golasa na kort bla bla bla
wczoraj akurat obudzil mnie program z Lindsey Vonn na EuroSporcie,gdzie mowila np. o roznicach miedzy Wimblem a RG i super to okreslila,nie zacytuje bo nie chce znieksztalcic,ale zgadzam sie z nia w 100%
Polakow tam spotkasz na pewno,a my forumowi zebracy i zlodzieje jedziemy do Eastbourne dopingowac nasza Wozniacki:P
nawet sam pan Jonca powiedzial ze gra w bialo czerwonym stroju

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
trab

To całkiem podobny plan do mojego tegorocznego. Przylatuję 5.07, a czwartek 6. i piątek 7. chcę się wbić na mecze. Do kolejki koło 6, może i 5 rano. I jak wyczytałem to bilet z tej kolejki na małe korty 4-18 to 25 funtów. Loterię przegrałem (ale internet zapewnia, że ktoś kiedyś wygrał). A zgłoszenie do kupna biletu dzień wcześniej? Nie znam tego sposobu, to jakaś bardziej typowa rezerwacja na duże korty, czy też przez Kolejkę, tylko przez dwa dni?
Tak czy siak, przeciwności dużo, ale jak ktoś jest zdeterminowany to mu się uda. A wtedy powodzenie smakuje tym lepiej :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
delfi27

Musisz wejść na oficjalną stronę Wimbledonu, potem w Tickets, a następnie w Prices & Essential Information, potem jest Other way to obtain tickets i tam trzeba znaleźć Click here to registrer. Jak się zarejestrujesz, to przyślą ci maila z linkiem i trzeba to potwierdzić. Dostaniesz potem mail w danym dniu o wolnych biletach. To są bilety na kort centralny i kort nr 3 na następny dzień. Trzeba od razu kupować bo biletów jest tylko kilkaset i rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Powodzenia i może się gdzieś tam spotkamy.

| Odpowiedz
blokuj
trab

Pierwsze słyszę o takiej drodze, świetnie, dzięki. Również powodzenia i do zobaczenia (będę, a jakże, w zielono-białej koszuli :P )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
trab

zieleń od koloru trawników, na których będą grać, biel od koloru strojów, w których będą grać (i bo to biały sport). Czyż taka synteza kolorów mająca odzwierciedlenie w kolorze koszuli nie jest trafna? Poza tym nie udało mi się wygrzebać innej czystej.
Ostatecznie kolory mogą być takie też dlatego, że to kolory WŁÓKNIARZA, nie mam nic przeciwko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Włókniarz

padaly komentarze ze to najbardziej wspolgra
jak dla mnie lepiej widac pilke niz na niektorych maczkach
z Czestochowy to chyba nie pochodzisz he?
dlatego zagailem skad koszula,bardzo fajna nawet jak sie nie udalo wygrzebac innej :P
'zdecydowany,stanowczy,zdeterminowany' taki kawalek Waco i Morwy
ciekawe czy Cie kumple zobacza w TV

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.