Wątek dotyczący artykułu

ATP Eastbourne: egzamin zdany celująco. Novak Djoković z tytułem i pokładami pewności siebie przed Wimbledonem

Novak Djoković wygrał rozgrywany na kortach trawiastych turniej ATP World Tour 250 w Eastbourne. W sobotnim finale Serb w dwóch setach pokonał Gaela Monfilsa.

przeczytaj cały artykuł

Herve

Zadnych rywali liczacych sie nie pokonal wiec dopiero Wimbledon zweryfikuje wszystko czy forma wraca.Smiem watpic ze tacy zawodnicy jak Young,Medvedev czy Monfils odegraja jakas role na Wimbledonie. Wygral bo musial nie bylo konretnego sprawdzianu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Frey093

Zawsze to jakiś znak, poza tym grał całkiem dobrze więc kto wie. Zobaczymy za tydzień jak to będzie się prezentowało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Nole zjawił się tu w Eastbourne tylko dlatego, by się przetrzeć na trawie. A nie jest jak dawniej, na tyle pewny swoich sił, by pozwolić sobie na wejście w Wimbledon z marszu, bez praktyki w warunkach meczowych. Było wiadomo, że MUSI tu wygrać, by nie zachwiać swoją nadkruszoną wiarą w siebie.
Normalnie w takim turnieju jak Eastbourne tacy zawodnicy jak Novak się nie zjawiają. Wszyscy wielcy tuż przed Wimbledonem siedzą w Londynie i szlifują na treningach tamtejszą trawę. To, że w takim turnieju zjawił się zawodnik z takim rankingiem, zdarzyło się po raz pierwszy. Pierwszy raz zjawił się tu zawodnik, który na korcie zarobił 110 mln dolarów . Pierwszy i zapewne ostatni. Bo, jak powiedziałem, sytuacja Novaka była wyjątkowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|12)
blokuj
Starigniter

Tylko to pokazuje moim zdaniem, jak niepewnie się czuje przed Wimbledonem. Teraz będzie mu oczywiście dużo lepiej, w końcu zagrał 4 mecze na zawodowym poziomie.

| Odpowiedz
blokuj
Pao

To ciekawe bo w swojej przemowie na ceremonii Novak wspomniał na koniec, że z przyjemnością zawita do Eastbourne w przyszłych latach ;) Zobaczymy jak będzie, ale rzeczywiście sytuacja z tym startem Novaka wyjątkowa i niespotykana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
grolo

Mnie to lotto . Natomiast ciekawe są dwie rzeczy :
1) dlaczego? bo nic w moim wpisie nie wskazuje na powód, wręcz przeciwnie, wniosłem coś do tematu, ciekawe spostrzeżenia (dodam, że nie moje, ale słucham, czytam i wyławiam ciekawe rzeczy)
2) nie wierzę, że minusowało kilkanaście osób (bo aż tyle musiałoby się zmówić, a to nie takie proste. Poza tym niby dlaczego aż tyle, gdy tekst w ogóle na to nie wskazuje ?? to absurd). Podejrzewam, że ktoś się bawi w jakieś skrypty albo triki.
Tak czy owak... tu patrz zdanie pierwsze...

| Odpowiedz
blokuj
kaman

Przeczytałem wszystkie komentarze, za które otrzymałeś minusy. Dla mnie to nawet zrozumiałe na tym forum, sam otrzymuje mnóstwo minusów, a nie będę kłamał, że moje komentarze prezentują dużo wyższy poziom, są zdecydowanie bardziej merytoryczne niż Twoje, które są bzdurami w wielu przypadkach. Jednak wątpię, żebyś Ty kiedyś przyznał się do błędu, jesteś osobowością narcystyczną, więc dalej się pław w swojej arogancji. ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Starigniter

Dokładnie, obstawa tego turnieju była naprawdę słaba. Jeśli Marlowe i inne trolle śmieją się, że Federer wygrywa challenger w Halle, to Djokovic właśnie wygrał turniej rangi futures w Eastbourne.

| Odpowiedz
blokuj
grolo

Nie wiem, skąd te fanfary w tytule i w artykule. Dziwne byłoby, gdyby Novak NIE wygrał tego turnieju.
A pokonanie Monfilsa przez Novaka to już rytuał. Odegrany po raz n-ty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|15)
blokuj
grolo

Myślę, że Gasquet też nie mógłby powalczyć z Novakiem. Z tego, co kojarzę, od 10 lat nie wygrał z nim choćby seta.
Tym bardziej teraz, gdy widać, że "Mozart tenisa" najlepsze granie ma już poza sobą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Frey093

Ja raczej zwracałem uwagę na jego grę niż na jego rywali, ale faktycznie nikogo znaczącego nie pokonał prócz Monfilsa, który się regularnie przed nim kładzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.